0

Żreć k... bedzie te pieniadze??!! Jeszcze mu mało??

0

dajcie sobie spokoj z wystawianiem skladu - nie jestescie trenerami dzieci!!!

0

a ja nietykalnym nazwałbym mascherano zamiast busquetsa

0

Wie ktos moze jak dostac bilety na mecz Victoria Plzen - Barcelona??
Mecz prawdopodobnie odbedzie sie w Pradze..

0

Do redakcji: Nieprawdziwe informacje w dziale "Estadísticas de La Liga" odnosnie strzelcow jak i asyst...

0

FCBarcaaBarcaa - zapewne slyszalas to slowo w hymnie barcy? :)

0

ta bramka villi to tu wyglada jak w odbiciu lustrzanym :) nie w ten róg bramki strzelał i nie tą nogą przeciez, :)

0

jesli juz to zdecydowanie opcja nr1!!!

0

To jest chyba nawet lepsze od tego 2:6 :D

0

"............podczas pierwszego spotkania tutaj przegrałem z Interem, abyśmy później mogli wrócić i wywalczyć awans do finału........"

cos mu sie pomylilo chyba :P...

0

proponuje banowac tych co juz jada po Villi i porownuja do zlatana

0

No nie wiem, uderzenie w twarz moze byc spokojnie 2 meczyki

0

Nie tylko z mallorca bez Villi, na walencie tez bedzie kara jeszcze!!

0

Villa chyba nie chcial grac przeciw valenci,

0

Henry1991 - i z czego sie baranie cieszysz ze nie ma iniesty?? jest na lawie i napewno zagra pare minut..

0

Ibra !!! co?? 50mln i Etooo!!! jakby mial taki dzien jak dzis w jakims wazniejszym meczu to bym mu zawiesił premie!! :) Do cholery nazwisko i klub ktory reprezentuje do czegos go zobowiązują, to jest jego zawód i niektóre sytuacje powinien wykorzystac z zamknietymi oczami bo podejrzewam ze taki R. Lewandowski by ze 2 strzelil w tych sytuacjach.

0

Azulgranka - 100%poparcia!!! Jak dla mnie to zlatana mozna porównac do Croucha :P i nie mowcie mi ze jak zacznie strzelac bramki to bede go wychwalał - NIE! Po prostu nie pasuje za cholere do tej druzyny, najbardziej boli ze byl to tak kosztowny transfer. Dzialacze!!!- w przerwie letniej kupic Dawida VILLE!!

0

szczerze mowiac nie spodziewalem sie az tyle :D masakra:))

0

Jak ktos moze to niech poda najwazniejsze statystyki z tego meczu, jestem ciekaw jak to bedzie wygladalo na papierze bo na boisku bylo bomba :) wiem ze w 30min w strzalach bylo 10:0 :P

0

jesli chcecie krytykowac VV to rownie dobrze mozecie skrytykowac eto, mial kilka sytuacji i nie strzelil, to tak jak valdes nie obronil. Wiem ze eto jest krolem strzelcow ale w odpowiedniku valdes w pierwszej czesci sezonu bronil wszystko...

0

malpa10 - moge cie w 100% zapewnic ze barca nie zdobedzie w tym meczu 3pkt ;P

0

TVU PLAYER numer kanalu 65217 GOL TV czyli football

0

wielkie dzieki jerry17 pozdro

0

Troche z innej beczki :) MA ktos moze aktualne składy do PES 8 na PC???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?