0

No jasne, że po KMŚ:) pamiętam jak dziś;)

0

Blaugranooo....też bym się chwaliła!!..ucałuj nast. razem krzesło ode mnie!życzę jeszcze więcej wrażeń przy następnej okazji!!

0

w newsie na interii na temat oddania Bojana jest napisane "prawdopodobnie", w dodatku tak podała madrycka Marca...Ja tam biorę te sensacyjne doniesienia z przymrużeniem oka;) Pzdr;)

0

RadzJo

Będziemy mieli o czym opowiadać wnukom;)

0

Arucia twoja opowiastka o Cyber-Bojanie i świetym Mikołaju bardzo zabawna :) Bojan 3mamy kciuki!:)

0

Bojan co przykozaczyl!Rajd na bramke i gol byly po prostu mega. Ja również mam nadzieję, że w końcu nam Krkić wraca do normy ;)

0

tanake....zajebisty koment xD

0

Moze to dlatego, ze na FCBarcelona.cat jest 830 w 7 meczach, co zostało żywcem spisane, a nie dlatego, że się źle wcisnęło co?:P:P

0

Nareszcie!XD

0

Max1990.......a czekolada zalała pola pszenicy i tak powstał chocapic:P Natomiast Pep, owszem, łebski facet ;)

0

Biorąc pod uwagę ostatni mecz słowa, w których Laporta chwali gospodarzy trącają lekko o ironię, nieprawdaż?:P:P

0

Ja również mam nadzieję, iż w nadchodzącym sezonie będziemy częściej obserwować jego starania na boisku...Chłopak ma wielki talent...Zdecydowanie zasłużył na wyjście, chociaż na 5 minut w finale LM... Choć, z drugiej strony...pod koniec sierpnia skończy 19 lat, jeszcze wiele przed nim ;) Życzę mu powodzenia:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?