kylo12
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma szans, UEFA odpala bombę i grzeją piłeczki pod el clasico.
1
Nie, ta nagroda od kilku lat działa tak, że panowie siadają, robią tabelkę z dwoma nazwiskami i spisują kto zdobył więcej pucharów. A tak całkiem serio to mam nadzieję, że Neymar pociągnie nas w dalszych fazach tak jak w środę i kwestia ZP rozegra się między nim, a Messim.
0
Przy 3-0 i 5-1 fajnie widać dwa skoki wykresu - jeden przy podyktowaniu jedenastki i drugi kilkadziesiąt sekund później po jej wykorzystaniu.
0
To jednak co innego stracić pięć bramek w randomowym spotkaniu, gdzie kolejne gole niewiele już znaczą. Emery nie pójdzie na wymianę ciosów, PSG się zabunkruje pod polem karnym, oni mogą równie dobrze walić cały mecz piłki po trybunach, ale nie zrobią tego z taką drugą linią - kontry mogą być zabójcze.
0
Ale właśnie na tym polega różnica, na tych 25 bańkach, które inaczej ulokowane mogłyby wymiernie przełożyć się na wzmocnienie zespołu - patrz Umtiti, czy Digne. Tymczasem w zasadzie zachowaliśmy status quo na pozycji zmiennika Suareza, ale szczuplejsi o jakieś 4% rocznego budżetu (a i pensja Paco, idę o zakład, też jest wyższa).
0
IMO dyskusja bezsensu, bo Paco strzelił wczoraj gola. Będziemy męczyć bułę z nim na murawie notującym trzy kontakty z piłką w ciągu godziny to się zbierze podobny chór, ale mieszających go z błotem.
1
Myślę, ze różnica w minutach też jest spora, był taki czas, że Cristiano grał w zasadzie wszystko, a wiadomo jak od lat jest ze zdrowiem Iniesty + Hiszpan jest zawodnikiem zmienianym, albo oszczędzanym na niektóre spotkania. Stąd Iniesta przy dużo wyższej średniej na spotkanie nie dystansuje tak Ronaldo. Zresztą Portugalczyk w swoich pierwszych sezonach w barwach Realu miał naprawdę niezły drybling.
0
Lewy górny poszedł ;)
0
Mirosławski dalej wierzy
2
Mirosławski show
0
Mirosławski jak podsumował Ronaldo :P
0
Nie będzie, na 3-3 mogą wyciągnąć, na 4-3 w życiu
1
Rakitic jest tragiczny.
0
Przecież nie zarzucam Ci tego ;)
Pewnie, że jest do odrobienia tylko spójrz na tabelę, chcąc nie chcąc musimy się liczyć z tym, że Real przy równej liczbie spotkań może jednak mieć te cztery punkty więcej, gramy absolutnie kluczowy klasyk na Bernabeu i nie mamy marginesu na kolejne potknięcia. IMO to jest dalej ciężka sytuacja, my jeszcze nie odwróciliśmy losów mistrzostwa. Czy się mylę i Real już wypuścił przewagę z rąk?
0
Alli i Coutinho to dublowanie pozycji msn zawodnikami którzy:
a) przyjdą za duże pieniądze
b) będą brać mega wysokie pensje
c) nie będą chcięli przyjść w ciemno na ławę
Nam potrzeba normalnego pomocnika na pozycję Rakitica/Gomesa, a nie skrzydłowego co schodzi do środka i gra pod szesnastką.
0
No właśnie w tym momencie pokazujesz, ze kibicowanie myli Ci się z fanbojstwem. Poczekajmy przynajmniej do wieczora, Real dzisiaj będzie zdecydowanym faworytem i tak do końca ligi.
4
A ja mógłbym cytować komentarze takie jak Twój kiedy Rafinha zagra kolejny słaby mecz (czy dziś zachwycił?). Real dalej może nam uciekać, mają dwa spotkania zapasu, nie dzielmy skóry na niedźwiedziu. Nie widzę wspólnego mianownika między ślepą wiarą w umiejętności poszczególnych graczy, a prawdziwym kibicowaniem.
0
Swoją drogą to ciekawa była statystyka przebiegniętych kilometrów w 60 minucie, 71-66 na korzyść Atleti. Wiadomo, że w końcówce spuchli, ale nie da się zagrać dobrej połowy mając na liczniku osiem procent straty w przebiegniętym dystansie. To już kolejny taki mecz grany długimi fragmentami na stojąco, oni są fizycznie zarżnięci.
2
Przesadzasz z tym Messim, dobry mecz w jego wykonaniu, nie tylko bramka. Suarez wywalczył w polu karnym tak naprawdę obie bramki. Rafinha poza golem jak odcięty od prądu (w drugiej połowie na chwilę się obudził)
2
Przecież więcej komentarzy jest po porażkach.
0
Przecież to jest totalnie bezsensu. Kto słyszał pięć lat temu o Umtitim?
Planowanie jedenastki dalej niż sezon do przodu to wróżenie z fusów, zwłaszcza że za dużo tu przeciętniaków. Paco nie wytrzyma w klubie dłużej niż dwa lata, chyba że jego gra zmieni się o 180 stopni.
0
I tak lepiej niż z Sergim. U niego umiejętności defensywne są czysto teoretyczne.
3
Napoli 10% - Real 90%
Arsenal 0% - Bayern 100%
Barcelona 0% - PSG 100%
Borussia 60% - Benfica 40%
Juventus 100% - Porto 0%
Leicester 30% - Sevilla 70%
City 80% - Monaco - 20%
Atletico 100% - Leverkusen 0%
0
Z Grimaldo to mam największy ból dupy, nawet chłopak nie dostał szansy. Może odkupimy za dwa lata za 30 milionów.
1
W pierwszej połowie nie zauważył karnego na Aguero (ewidentnego raczej).
17
Rzetelne źródło xddd
0
Roberto dramat.
1
Tylko, ze ten mecz kosztuje nas odpadnięcie z Ligi Mistrzów w kompromitującym stylu. Krytyka która spadła na zawodników i Enrique jak najbardziej zasłużona, mamy największy budżet na pensje ze wszystkich zespołów w LM, a potem PSG przebiega sześć kilometrów więcej, z naszej strony zero walki. Nie ma świętych krów, Messi zaraz będzie zarabiał sześćdziesiąt milionów brutto. Można uwalić w ten sposób pojedynczy mecz ligowy - to są tylko ludzie - ale jeżeli mamy najważniejsze starcie w ciągu kilku miesięcy to wszystkie ręce na pokład - nie chcę po tym czytać analiz w mediach o zaangażowaniu które wyglądało na tyle dramatycznie, że nie można wykluczyć scenariusza w którym zagrali na zwolnienie trenera.
Oczywiście masz rację co do zasług Messiego, ale takie jest życie, jesteś najlepszy, masz największy splendor, zarabiasz najwięcej, jak coś się popsuje wszyscy patrzą w Twoją stronę.
0
No to właśnie Thiago się zweryfikował, mimo przeciętnego startu i masy kontuzji po tym jak wyszedł na prostą gra w Bayernie pierwsze skrzypce. Nolito to osobny wątek - był za stary, a mięliśmy Pedro
1
Ze względu na szacunek na zawsze tylko Enrique - bezapelacyjnie, do samego końca, jego lub Barcelony.