0

Na rm.pl napisali że Leo zarabia 13 mln + 3 miliony zmiennych za osiągnięcia. Mi się wydawało, że zarabia coś ok. 10,5 mln.

0

Aby wejść w rytm treningowy, zacząć regularne treningi po wakacjach, a trenerzy by mogli zapoznać się z drużyną i żeby Ney zgrywał się z innymi. A przy takiej pogodzie to są bardziej ćwiczenia wysiłkowe, dzięki czemu przy normalnej pogodzie będzie im łatwiej.

0

Ostatnie zdjęcie: "Ej, to ty Pique? Z włosami nie poznałem." ;)

0

Lubię takie sytuacje, kiedy sławny człowiek nie zapomina skąd pochodzi. Do tego wykorzystuje sławę w słusznym celu. Co jak co, ale do zachowań Alexisa nigdy nie można było się przyczepić.

0

Niech wygra lepszy. Klub, nie trener.

0

Może nie jest za wysoki, ale czasami cicho pracuje na miano bohatera. Zawsze zwracają moją uwagę jego wślizgi - zawsze czyste wybicia piłki. On nie potrzebuje rozgłosu i wybicia się. Niektórzy z Was go nie doceniają, ale gdyby nie on to w niektórych momentach sezonu pierwszym obrońcą byłby Bartra. A ten news to jakieś brednie i tyle w temacie.

0

przepraszam - komentarz wyżej

0

2 Fabregas i 1 Adriano. 78 minuta.

0

Wcześniej na boisku, teraz na ławce rezerwowych.

0

Przepraszam - komentarz wyżej. :)

0

Autogol się mówi - hiszpański komentarz :)

0

Do przerwy :)

0

Tak właśnie funkcjonowały dotychczasowe drużyny Taty.

0

Żeby tylko on. Jeśli najlepszym zawodnikiem jest ten, który strzelił samobója, to nawet nie trzeba oceniać.

0

I wtedy powstałaby kolejna piosenka "Hala dzieci"... Tym razem o tym, że TVP za Barcą... :)

0

Torres odpowiedział, że 10 kg także ten...

0

Czy El Pais nie jest hiszpańskim dziennikiem?

0

W Barcy jest tak: jak cię wypożyczą to nigdy nie wrócisz, jak cię sprzedadzą - po kilku latach kupią za grube miliony.

0

Zawsze można wziąć jeszcze burmistrza Barcelony - Xavi Trias.

0

W takich momentach każdy może poczuć się jak Cesc. On też zna Neymara głównie z youtube'a. ;)

0

Wiesz co to są strefy czasowe? Dla przypomnienia: Brazylia, nie, to nie w Świebodzinie.

0

Są tacy piłkarze, którzy grają do 25 roku życia w rezerwach i im to pasuje, bo są częścią Barcy. A są tacy, którzy w wieku 25 lat mają 4 Złote Piłki na koncie. Wszystko zależy od tego, w jakim wieku wejdzie się do "dorosłego" futbolu, bo mimo wszystko nie mogę jakoś zakwalifikować Barcy B do normalnych zespołów.

0

Za przeproszeniem, po ch*j im stoper? I jeszcze tego rodzaju... Czy oni liczą, że on zastąpi Pepe?

Możemy być pewni, że w przeciągu kilku dni pojawi się coś w stylu: David Luiz/Thiago Silva na celowniku Realu Madryt.

0

" Piłkarz urodził się w Buenos Aires, ma 1,79 cm i waży 71 kg." - ciekawe, jak sobie radzi w pojedynkach powietrznych z takim wzrostem... ;)

0

Barca wygrała puchar - sezonowcy nadciągnęli! :-D

0

A ja ci nawet powiem, że teraz też jest brazylijsko-hiszpańska obrona + 1 Argentyńczyk...

0

Pożegnanie... Jak ten sezon szybko zleciał... Swoją drogą współczuję drużyną, które ostatni mecz sezonu rozgrywają na wyjeździe...

0

Tak, to prawda. Ale jeśli jest się kibicem to powinno się szanować WSZYSTKICH piłkarzy na świecie... Nawet takiego Wampira z Liverpoolu czy też piłkarzy Realu, którzy nie zachowali się jak przystało.

0

Dos Santos :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?