Czas ciebie wysłać do realmadryt.pl Co ty masz do Suarez? Bramki są, asysty są, widziałeś wczoraj jego podanie do Alby? Nie strzelił gola i odrazu na trybuny według ciebie xd Wczoraj zagrał bardzo dobry mecz
Mam wrażenie że ani jeden z naszych pomocników nie dojechali na ten mecz. Grają niedokładnie, jakby wogóle nie chcieli mieć piłki. Pasował by tu Alena na ale......... . Oby szybko wszedł Arthur
Myślę, że nie nadaje się on porostu do takiego klubu jak Barcelona. Nie jest on wyjątkowo uzdolniony technicznie, wyjątkowo szybki czy też nie posiada jakiegoś niesamowitego dryblingu. Jego kreatywność gry też pozostawia wiele do życzenia, raczej podaję do najbliższego. Po za tym nie ma odpowiedniej psychiki (panikuje w sytuacjach strzeleckich). Sprzedać jak najszybciej za 40 mln i git.
Katastrofa, widać że komuś w zarządzie się w głowie poprzewracało, ale to już jest jak co roku kupuje się wielkie gwiazdy, które jedynie co robią w naszym klubie to ciągną tyle pieniędzy
Komentarze
1
Wyczuwam, że Sevilla dostanie od nas niezły wpier...l
0
Dziękuję prawilny człowieku
4
Czas ciebie wysłać do realmadryt.pl
Co ty masz do Suarez? Bramki są, asysty są, widziałeś wczoraj jego podanie do Alby? Nie strzelił gola i odrazu na trybuny według ciebie xd Wczoraj zagrał bardzo dobry mecz
0
Ważne żeby wogóle te podanie były
0
Mam wrażenie że ani jeden z naszych pomocników nie dojechali na ten mecz. Grają niedokładnie, jakby wogóle nie chcieli mieć piłki. Pasował by tu Alena na ale......... . Oby szybko wszedł Arthur
15
Luka Jović albo Maxi Gomez to świetne opcje. Reszty nawet nie warto brać pod uwagę.
14
Żeby tylko dostawał szansę gry w środku pola
9
A ja mam nadzieję, że ty przedłużysz, a Valverde nie. Oby tak się stało
9
Myślę, że nie nadaje się on porostu do takiego klubu jak Barcelona. Nie jest on wyjątkowo uzdolniony technicznie, wyjątkowo szybki czy też nie posiada jakiegoś niesamowitego dryblingu. Jego kreatywność gry też pozostawia wiele do życzenia, raczej podaję do najbliższego. Po za tym nie ma odpowiedniej psychiki (panikuje w sytuacjach strzeleckich). Sprzedać jak najszybciej za 40 mln i git.
4
Katastrofa, widać że komuś w zarządzie się w głowie poprzewracało, ale to już jest jak co roku kupuje się wielkie gwiazdy, które jedynie co robią w naszym klubie to ciągną tyle pieniędzy