0

mam nadzieje że ta porażka to wystarczający powód do większego zaangażowania,..... etoo marnował mnóstwo sytuacji.... no ale były te sytuacje, była finezja i pomysł. Mam nadzieje, że będzie to moment przełomowy i Barca obudzi sie ze snu zimowego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?