Marzy mi się rewanż, w którym Chelsea w pierwszych minutach straci 2 bramki. Wtedy musieliby zacząć grać w piłkę. Jakby wyglądał ciąg dalszy? Wszyscy doskonale wiedzą.
Marzy mi się rewanż, w którym Chelsea w pierwszych minutach straci 2 bramki. Wtedy musieliby zacząć grać w piłkę. Jakby wyglądał ciąg dalszy? Wszyscy doskonale wiedzą.
Komentarze
0
Marzy mi się rewanż, w którym Chelsea w pierwszych minutach straci 2 bramki. Wtedy musieliby zacząć grać w piłkę. Jakby wyglądał ciąg dalszy? Wszyscy doskonale wiedzą.
0
4 spotkania
0
Dobry artykuł
0
Marzy mi się rewanż, w którym Chelsea w pierwszych minutach straci 2 bramki. Wtedy musieliby zacząć grać w piłkę. Jakby wyglądał ciąg dalszy? Wszyscy doskonale wiedzą.
0
4 spotkania
0
Dobry artykuł