O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 221
  • Polecenia 111

Komentarze

2

Kto Kto poprowadzi?

0

od kiedy pleonazmy nie są błędem językowym?

7

Na całe szczęście nie można się wybić w dół i dlatego w takich momentach pomijamy słowa 'w górę'.

Wracając w Paulinho, nikt tutaj nie widział w nim dobrego zawodnika, ale wg mnie sporo grajków z naszej ligi o dziwo mogłoby grać w Premier League tylko dlatego, że siłowo i wydolnościowi (box-to-box) dają radę

1

http://www.gazetawroclawska.pl/plebiscyt/827,ktora-drclawiu,id,t.html?cookie=1 Zagłosujcie na Barcelone we Wrocławiu! Biali ze wsi już nas masakryczni zminusowali ! Barcelona we Wrocławiu!!!

6

Zobacz wszystkie

15

"Benitez pracował w Mascherano"

9

To po polsku?

7

Podejrzewasz Zubiego o tyle sprytu?

7

Na całe szczęście nie można się wybić w dół i dlatego w takich momentach pomijamy słowa 'w górę'.

Wracając w Paulinho, nikt tutaj nie widział w nim dobrego zawodnika, ale wg mnie sporo grajków z naszej ligi o dziwo mogłoby grać w Premier League tylko dlatego, że siłowo i wydolnościowi (box-to-box) dają radę

6

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?