Na całe szczęście nie można się wybić w dół i dlatego w takich momentach pomijamy słowa 'w górę'.
Wracając w Paulinho, nikt tutaj nie widział w nim dobrego zawodnika, ale wg mnie sporo grajków z naszej ligi o dziwo mogłoby grać w Premier League tylko dlatego, że siłowo i wydolnościowi (box-to-box) dają radę
Na całe szczęście nie można się wybić w dół i dlatego w takich momentach pomijamy słowa 'w górę'.
Wracając w Paulinho, nikt tutaj nie widział w nim dobrego zawodnika, ale wg mnie sporo grajków z naszej ligi o dziwo mogłoby grać w Premier League tylko dlatego, że siłowo i wydolnościowi (box-to-box) dają radę
Komentarze
2
Kto Kto poprowadzi?
0
od kiedy pleonazmy nie są błędem językowym?
7
Na całe szczęście nie można się wybić w dół i dlatego w takich momentach pomijamy słowa 'w górę'.
Wracając w Paulinho, nikt tutaj nie widział w nim dobrego zawodnika, ale wg mnie sporo grajków z naszej ligi o dziwo mogłoby grać w Premier League tylko dlatego, że siłowo i wydolnościowi (box-to-box) dają radę
1
http://www.gazetawroclawska.pl/plebiscyt/827,ktora-drclawiu,id,t.html?cookie=1 Zagłosujcie na Barcelone we Wrocławiu! Biali ze wsi już nas masakryczni zminusowali ! Barcelona we Wrocławiu!!!
6
15
"Benitez pracował w Mascherano"
9
To po polsku?
7
Podejrzewasz Zubiego o tyle sprytu?
7
Na całe szczęście nie można się wybić w dół i dlatego w takich momentach pomijamy słowa 'w górę'.
Wracając w Paulinho, nikt tutaj nie widział w nim dobrego zawodnika, ale wg mnie sporo grajków z naszej ligi o dziwo mogłoby grać w Premier League tylko dlatego, że siłowo i wydolnościowi (box-to-box) dają radę
6