0

Nie bez powodu go wygwizdali maly chlopcze

0

I bardzo dobrze brawo camp nou. Ja tez za gosciem nie przepadam za pierwsza bramke dla atletico w meczu z barcelona w superpucharze espania. To znaczy za celebracje. Jak dla mnie villa to chuligan.

0

macherano rządzi w linii obrony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?