0

Leo mistrzu !!!

0

Lepiej w półfinale ,ponieważ jest 2 mecz a w finale moze byc tak jak w zeszłorocznym CdR
Ale i tak bysmy wygrali w finale LM
VeB

0

lepiej kupic Albe :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?