leggoleggo
Dołączył/a: sierpień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze dwa gole i piękna manita, dawać dawać: D !
0
Mistrzowskie zakończenie roku :)
0
Panowie dzis dadza nam powód do konkretnego jutrzejszego opijania :D
0
o realu sztos hahahaha
0
no to wesołych świąt moi droodzy, konkretne zakończenie roku i +1000000 do samopoczucia:D
0
Messi konkreeeeetnie
0
Wieem ze to rezerwowwi ale, myslalam ze bedzie lepieej, ale i tak brawo :)
2
#prayformadrid.
0
Deeeeeeejm, w koncu :D
2
Majstersztyk.
1
U mnie na odwrót, Barcelona to osobisty wybór, co prawda niepocieszony dla nIego ale z czasem go uszanowal:))
3
To uczucie kiedy patrzysz na Ojca a on placze z powodu przegranej Realu na Bernabeu;d
0
Jesli blisko, cos nie do mbie nie odzywa:D
14
Oglądałam mecz z rodzicami, tato- zawziety fan realu i mama i ja- wierne Barcelonie. Na Bramke na 1-0 jeszcze trzymal glowe w gorze, powiedzial ze wyrównają szybko, wyszło na 2-0 spuscil główe.. A na 3-0 nie bylo co zbierać, a wiec VISCA EL BARCA
1
Chyba trzeba opijac:D
2
Kurwa, ta duma dalej mnie rozpiera
0
Duma rozpiera, choc niedosyt na bramkę 5-0 lecz mimo wszystko, idealnie zagrane, idealny wynik i idealna drużyna
0
Bravo królu! !!
6
Barelono kocham Cie calym sercem
0
BARCELONO KOCHAM CIE
0
I teraz nasza wisienka na torcie. Manite przewiduje
0
2
Cos piekneego.
0
Taka euforia na 2-0 zw chyba cale osiedle mnie słyszało!!! PIEKNIE PANOWIE
1
no i ideolo :D
1
Panowie trochę odbiegnę od tematu ale planuje zrobić chłopakowi prezent urodzinowy i mam do wyboru 3 książki i tak siedze pól dnia i nadal nie moge sie zdecydowac to może wy kojarzycie, albo cos znacie i pomożecie :)
1. [Zobacz link: http://www.sklep.weszlo.com/produkt/1179-futbol-obnazony-szpieg-w-szatni-premier-league]
2.[Zobacz link: http://www.sklep.weszlo.com/produkt/1518-luis-suarez-pistolet]
3.[Zobacz link: http://www.sklep.weszlo.com/produkt/1519-dogrywka]
0
12
Widze ze tutaj jak zawsze, kazdy mily
6
Rany taka szczęśliwa bylam jak Barca strzelila Realowi na 5-0!
2
Jest odskocznia, ostatnio moze jest ten kryzys w barcelonie ale oglądając walke Polski to duma rozpiera, do ostatnich sekund! Brawo brawo!!