0

Jeszcze dwa gole i piękna manita, dawać dawać: D !

0

Mistrzowskie zakończenie roku :)

0

Panowie dzis dadza nam powód do konkretnego jutrzejszego opijania :D

0

o realu sztos hahahaha

0

no to wesołych świąt moi droodzy, konkretne zakończenie roku i +1000000 do samopoczucia:D

0

Messi konkreeeeetnie

0

Wieem ze to rezerwowwi ale, myslalam ze bedzie lepieej, ale i tak brawo :)

2

#prayformadrid.

0

Deeeeeeejm, w koncu :D

2

Majstersztyk.

1

U mnie na odwrót, Barcelona to osobisty wybór, co prawda niepocieszony dla nIego ale z czasem go uszanowal:))

3

To uczucie kiedy patrzysz na Ojca a on placze z powodu przegranej Realu na Bernabeu;d

0

Jesli blisko, cos nie do mbie nie odzywa:D

14

Oglądałam mecz z rodzicami, tato- zawziety fan realu i mama i ja- wierne Barcelonie. Na Bramke na 1-0 jeszcze trzymal glowe w gorze, powiedzial ze wyrównają szybko, wyszło na 2-0 spuscil główe.. A na 3-0 nie bylo co zbierać, a wiec VISCA EL BARCA

1

Chyba trzeba opijac:D

2

Kurwa, ta duma dalej mnie rozpiera

0

Duma rozpiera, choc niedosyt na bramkę 5-0 lecz mimo wszystko, idealnie zagrane, idealny wynik i idealna drużyna

0

Bravo królu! !!

6

Barelono kocham Cie calym sercem

0

BARCELONO KOCHAM CIE

0

I teraz nasza wisienka na torcie. Manite przewiduje

0

2

Cos piekneego.

0

Taka euforia na 2-0 zw chyba cale osiedle mnie słyszało!!! PIEKNIE PANOWIE

1

no i ideolo :D

1

Panowie trochę odbiegnę od tematu ale planuje zrobić chłopakowi prezent urodzinowy i mam do wyboru 3 książki i tak siedze pól dnia i nadal nie moge sie zdecydowac to może wy kojarzycie, albo cos znacie i pomożecie :)
1. [Zobacz link: http://www.sklep.weszlo.com/produkt/1179-futbol-obnazony-szpieg-w-szatni-premier-league]

2.[Zobacz link: http://www.sklep.weszlo.com/produkt/1518-luis-suarez-pistolet]

3.[Zobacz link: http://www.sklep.weszlo.com/produkt/1519-dogrywka]

0

12

Widze ze tutaj jak zawsze, kazdy mily

6

Rany taka szczęśliwa bylam jak Barca strzelila Realowi na 5-0!

2

Jest odskocznia, ostatnio moze jest ten kryzys w barcelonie ale oglądając walke Polski to duma rozpiera, do ostatnich sekund! Brawo brawo!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?