0

Alekśis* ;)

0

To ja dla odmiany kilka cytatów ze Szpaka: Czawi, Piket, Marszczerano, Puziol, Serdżi Busket, Czesk Fabregas, Aleksis Sanczis, Dżordżi Albiego.
teraz dla odmiany: Serdżio Ramossssss, Karwajo, Yzil/Uzil/Ozil/Ezil (w jednym meczu), Krystiano, Adą.

To tylko 2 drużyny, a podobne problemy sprawiają mu piłkarze z Francji, Włoch czy Niemiec, więc nie narzekajcie już na wczorajszy komentarz, bo za tydzień przyjdzie Wam słuchac Szpaka w TVP :p
Pozdro i HM! :D

0

Legia1916

ależ Ty jestes durny :) wiekszego trolla nie widziałem

0

LegendRooni

co ku*wa?? nie powinien dostac nawet żółtej?? jakby wjechał w rumuna pedro, busiego albo alvesa to tak by przyaktorzyli, że dostałby wykluczenie na 3 mecze, nie mowiac o kartce. A nie daj boże w św. Lionela z Rosario, wtedy byłaby mowa tylko o brutalności Naniego i ochronie 'najlepszych' zawodników.

0

Wciąż się kłócicie? Jakim trzeba byc debilem, żeby nie widziec, że sędzia się nie pomylił? Mógł byc pobłażliwy i dac żółtą, ale tak nie zrobił i podjął szłuszną decyzję. Nani wjechał z buta w żebra i nie ma znaczenia czy patrzył na Mourinho, kibica, dupe na trybunach czy piłke, bo sędzia tego nie wie.

Do Legia1916
widziałeś kiedyś, żeby sedzia podyktował karnego za to co zrobił Lopez?

0

Wygrała drużyna LEPSZA, pogódźcie się z tym misiaczki, niech lepszy wygra również za tydzień. I niech to będzie Milan :** dobrej nocki

0

Dragoon
Po prostu denerwuje mnie hipokryzja. Wlasnie przeczytalem wywiad z Royem Keanem, ktory twierdzi, że kartka prawidłowa. Tu nie ma mowy o żadnym skandalu, co najwyżej można stwierdzic, że dopuszczalna była żółta, ale sędzia podejmuje decyzje. Poza tym tu nie było żadnej symulki, piłkarze Realu nie otoczyli w 11 arbitra i nie wymachiwali rękoma, to tylko i wyłącznie jego decyzja.

0

Ewidentna czerwona kartka i brak karnych dla Realu i Manchesteru. Zobaczcie za co Ibra dostal czerwo z St.Ettiene przykładowo. A jak Pepe dostal za symulke Alvesa było spoko, nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?