0

Popieram komentarz profilu : GRZESIU .

0

Popieram komentarz profilu : GRZESIU .

0

niech ten bojan idzie do tej romy xd

0

to oczywyiste ze messi jest najlepszy mam nadzieje ze wygra tytol w roku 2011/2012).

0

hahaah prawda .

0

to niech Jorge sprawdzi sam jak gra to sie przekonamy ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?