1

Komentarz usunięty

0

Wykup sobie tvp pakiet nie jest drogi, już prędzej canal +

3

Komentarz usunięty

0

Po wygranej poczułem Adrenalinę co w ogóle nie myślałem na tym cytatem ;]

6

Barca pije cole i strzela same gole ;]
Real pije mleko i strzela za daleko ;]

0

Jestem bardzo zadowolony z roli tych aktorów, nie spodziewałem się lepszych aktorów, bardzo trudna rola do zagrania. Szacunek dla aktorów.

1

Bale and Ronaldo - Zośka i Krystyna też mają dobrą rolę w aktorstwie ;]

0

beb gwardjola mje nje jinderezuje :D

1

Busquets już dawno powinien być sprzedany, wiem że ma kolegów w Barcelonie, ale to nie chodzi o koleżeństwo tylko o gre !

0

Każda liga ma jakiegoś pecha, więc podejrzewam, że Bayern też będzie mieć pecha :D nie może mieć cały czas szczęście

0

Wydaje mi się, że Pep Guardiola wróci do Barcelony, ale to za jakiś czas, na razie to nie wróci. Bo mecze Bayernu są przeciętne, czasem wygrywają, czasem przegrywają, oczywisicie więcej wygranych.

0

Sergi Roberto i Sergio Busquets to dwaj buraki, jak dno

0

Tak, tylko Daniel Alves na końcu meczu popchał Ronaldo.

1

Taki skład: Eto, Messi, Ronaldihno, Xavi, Iniesta, Mascherano, Puyol, Pique, Neymar, Suarez, Valdes, Pedro, Alba

1

Wydaje mi się że Shakira nie uprawia seksu z Pique, dlatego on jest taki bezmyślny.

0

Nie lubię wręcz takich marud jak wy

0

jacy my przecież my nie jesteśmy z Hiszpanii, my z Polski.

0

dzięki ;] gram 9 lat w pilkę, ale mecze rzadko kiedy widze

1

Sorry, że tak pytam, ale co znaczy DP Mascherano.

0

Robben Brazzers

0

Mi sie wydaje, że to wszystko jest ustawione.

0

O ile maja Polacy maja stabilne autobusy. Wiesz i te dziury w Polsce

0

10 minut !!!!!

0

Damy rade. Przypomnijcie sobie Guardiole i zaspiewajcie hymn i bedzie dobrze :)

0

Wygraja napewno barcelona , bo po skladzie sadze ze nikogo nie brakuje, jedynie Pique A Bartra no ale to minimal taki. Gdyby Puyol to juz cos dobrego. No i Alves tez fajnie ze na skrzyddlle . Visca el Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?