0

zwrot do sezonowców:
JEŻELI MACIE COŚ DO GADANIA TO LEPIEJ POMYŚLCIE 3 RAZY ZANIM PALNIECIE COŚ CZEGO NIE POWINNIŚCIE . według mnie to karny sie należał i tyle

0

dzisiejszy mecz był jednym ze średnio udanych
najgorsze jest to , ze Levante zdobyło 2 punkty

Messi nie spisał się zbyt dobrze

0

0

fc barca jest the best tak było i jest
napewno wygraja

0

najlepsza gazeta to ta pierwsza i druga,ale mogliby Messiego i Neymara wstawić razem na okładce

Incluso sin que les encanta
amor para siempre

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?