24 listopada 2012, 10:13
0
ty barca fan jesteś głupi messi dostał ocene na jaką zasłużył i pedro też
24 listopada 2012, 09:20
Tito to wspaniały trener
20 listopada 2012, 20:08
Leo Jesteś wielki dziękuje ci
20 listopada 2012, 19:46
noł kamp hehe debil a leo jest wielki
20 listopada 2012, 17:31
dwa razy messi i zwycięstwo 2-0 Vista el barca
5 listopada 2012, 20:52
Szkoda że nie strzelił ale było dobrze Vista El Barca
7 listopada 2012, 15:56
Alexis nie potrafi grać powinno być villa messi pedro a iniesta za songa i gitara
7 listopada 2012, 15:58
ciekawe o co chodzi?????
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
ty barca fan jesteś głupi messi dostał ocene na jaką zasłużył i pedro też
0
Tito to wspaniały trener
0
Leo Jesteś wielki dziękuje ci
0
noł kamp hehe debil a leo jest wielki
0
dwa razy messi i zwycięstwo 2-0 Vista el barca
0
noł kamp hehe debil a leo jest wielki
0
Szkoda że nie strzelił ale było dobrze
Vista El Barca
0
Alexis nie potrafi grać powinno być villa messi pedro a iniesta za songa i gitara
0
ciekawe o co chodzi?????
0
dwa razy messi i zwycięstwo 2-0 Vista el barca