0

Brawo Lucho. Czas na kolejne piekne lata w roli trenera.

0

Brakuje Tarzana:((

0

Nikogo nie wyganiam i nikogo nie chciałem urazić :))
Napisze inaczej. Idź do kąta i przemyśl swoje zachowanie:)) pasuje?

15

Idź stąd i nie wracaj póki nie zmienisz nastawienia:))

0

Zapewne wypowiedź miała brzmieć: na SB wpadają średnio 4 bramki, a nie że strzelają 4 bramki:))

0

To tylko football a Ty przeżywasz jak mrówka okres

0

Na jakis temat trzeba gadac xD Z tego co widze to ten jest na topie od jakiegos czasu :V

1

Ale oni nie potrafia przezyc sezonu bez pucharu. ZZ moze dostanie jeszcze kolejny sezon, ale gdy nie wypali to tez poleci jak Benek. To jest wlasnie real XXI wieku. Smiech, placz i zgrsytanie zebow

0

Nie zebym go bronil ale poprostu brukowce powycinaly to co uznaly za najwazniejsze z calosci jaka powiedzial. Tak jak u nas GW:))

1

Umarłem xD Lucho pozamiatał. Mistrz :))

1

Komentarz usunięty

1

Gdzie? http://en.as.com/en/2016/02/20/football/1455985338_871797.html
Głowa i noga suareza są na równi z palcami obrońcy. Robia z igły widły bo mają ból 4 liter

0

Polać im dobrze prawią

7

Weź rozbieg a ściana Cię sama znajdzie...

1

Co do dzieci ze szkółek to na wyjdzie im to na dobre, może coś podłapią i sie nauczą czegoś:)) co do opowiadań daleko szukać nie trzeba xD Wszystkie zaklady państwowe tak funkcjonują. Na przykład taki bumar:) No i u prywatnych tez tak jest, o ile jest to firma zagraniczna i przyjeżdża szef szefów to zaklad w 24h jest w stanie przejść remont kapitalny xD

2

Czego tutaj nie rozumiesz? Przecież gazeta napisze nawet że Barca już ustaliła warunki kontraktu, byle się papier sprzedawał i hajs sie zgadzał:)) z czegoś te pismaki muszą żyć xD

1

Z tego co kojarzę to 14 grudnia (Poniedziałek)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?