30 maja 2010, 12:21
0
belekmquc- świetna koszulka ;) gdybyś się dowiedział gdzie ją można kupić to daj mi znać na gg, mój nr 13274734 pozdro
3 kwietnia 2010, 20:37
ma ktoś po polsku?
21 marca 2010, 22:29
no i mamy 0:2 :D:D:D
21 marca 2010, 21:30
http://arena360hd.blogspot.com/ -w razie czego ;)
21 marca 2010, 21:06
Buczek08 wielkie dzieki ziomuś
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
belekmquc- świetna koszulka ;) gdybyś się dowiedział gdzie ją można kupić to daj mi znać na gg, mój nr 13274734 pozdro
0
ma ktoś po polsku?
0
no i mamy 0:2 :D:D:D
0
http://arena360hd.blogspot.com/ -w razie czego ;)
0
Buczek08 wielkie dzieki ziomuś
0
http://arena360hd.blogspot.com/ -w razie czego ;)
0
ma ktoś po polsku?
0
Buczek08 wielkie dzieki ziomuś
0
no i mamy 0:2 :D:D:D
0
belekmquc- świetna koszulka ;) gdybyś się dowiedział gdzie ją można kupić to daj mi znać na gg, mój nr 13274734 pozdro