3

900 euro za taki karnet to całkiem fajna cena. Wychodzi jakieś 30 euro za mecz, więc całkiem Znośnie

2

Jakby kwota transferu nie była mega duża to myślę, że mógłby to być dobry ruch dla nas.

3

Sago trwaj… cyrki się robią z tego transferu podobnie jak z Griezmannem. Niestety ale czuję, że jego poziom gry będzie równie słaby co Francuza.

6

Hiszpania - Argentyna byłby dla mnie finałem idealnym. Obu tym krajom kibicuję na tym Mundialu i wygrana któregoś kraju byłby git

0

Komplikuje się sprawa z Cancelo a powinno się ją rozwiązać jak najszybciej

0

No cóż, jest on stabilny jak chwiejący się stołek także wszystko jest tu możliwe. Osobiście go nie lubię

0

Zobaczymy ile będzie dopłaty, ale jak będzie dobrze grał to można dopłacić te 10 baniek, gorzej jak nie spełni oczekiwań…

0

Ciekawe jakie kwoty tam będą, ale dla mnie powyżej 90 to już za duzo

0

Powinna być czerwona kartka

0

Ciekawe czy inwestycja czy już coś wie

0

A co mu się stało? Trochę pokory nabrał?

0

Moim zdaniem niższa pensja i sezon dwa w Europie.

0

Zdobądź Mistrzostwo i graj jak najdłużej.

0

Delikatna ale fajna zmiana

0

To było więcej niż pewne. Sądzę, że on nawet nie lubi piłki ale duża arena i można się pokazać to Donald jest chętny

14

Na szczęście Ci zawodnicy z Barcy nie osiągają sukcesów w Realu. Tego samego życzę Cucurelli

2

Nie dziwi mnie to, bo znacząco obniżył swój poziom

1

Bardzo nie dobra informacja dla nas niestety

0

Jakieś głupoty, jeżeli Barca chce zapłacić dużo więcej niż jego wartość to skąd ten problem? Wszystko co nam zarzucają robili to samo przy jego transferze do nich

0

Kwota niewielka ale prawda jest taka, że i nas nie grał i jego kariera tylko się cofała. Teraz ma nowy rozdział, niech się spełnia

0

Zobaczymy czy siła wystarczy aby jeszcze zagrać.

0

No cóż, lata lecą a ten dalej prezentuje sensowny poziom.

0

To raczej drobna zmiana

0

Nie chce się wtrącać dlatego się wtrąci…..

0

Nigdy mnie on nie przekonywał ale czytałem tu dość ciekawy artykuł i zacząłem poniekąd rozumieć pomysł Flicka na niego. Zobaczymy jak to będzie działać

0

No cóż można życzyć takiego zawodnikowi, co osiągnął wszystko? Chyba tylko dużo zdrowia Leo, obron to Mistrzostwo Świata

0

Nie podobają mi się takie określenia, średnio mi się to zamieszanie podoba a mam wrażenie, że dobiera saga rusza.

0

Nie wiem skąd taką kwotę planują mieć… oby nie znaleźli jej

1

Widoczny nie był za grosz, ale cała reprezentacja Anglia grała mega słabo.

2

Nie wiem, ale czym więcej szumu w koło tego transferu przypomina mi się całe to zamieszanie z Grizmannem i to fiasko z jego przybycia. Tutaj nie byłem dobrze nastawiony a z każdym niem mam jeszcze gorsze odczucia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?