liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
900 euro za taki karnet to całkiem fajna cena. Wychodzi jakieś 30 euro za mecz, więc całkiem Znośnie
2
Jakby kwota transferu nie była mega duża to myślę, że mógłby to być dobry ruch dla nas.
3
Sago trwaj… cyrki się robią z tego transferu podobnie jak z Griezmannem. Niestety ale czuję, że jego poziom gry będzie równie słaby co Francuza.
6
Hiszpania - Argentyna byłby dla mnie finałem idealnym. Obu tym krajom kibicuję na tym Mundialu i wygrana któregoś kraju byłby git
0
Komplikuje się sprawa z Cancelo a powinno się ją rozwiązać jak najszybciej
0
No cóż, jest on stabilny jak chwiejący się stołek także wszystko jest tu możliwe. Osobiście go nie lubię
0
Zobaczymy ile będzie dopłaty, ale jak będzie dobrze grał to można dopłacić te 10 baniek, gorzej jak nie spełni oczekiwań…
0
Ciekawe jakie kwoty tam będą, ale dla mnie powyżej 90 to już za duzo
0
Powinna być czerwona kartka
0
Ciekawe czy inwestycja czy już coś wie
0
A co mu się stało? Trochę pokory nabrał?
0
Moim zdaniem niższa pensja i sezon dwa w Europie.
0
Zdobądź Mistrzostwo i graj jak najdłużej.
0
Delikatna ale fajna zmiana
0
To było więcej niż pewne. Sądzę, że on nawet nie lubi piłki ale duża arena i można się pokazać to Donald jest chętny
14
Na szczęście Ci zawodnicy z Barcy nie osiągają sukcesów w Realu. Tego samego życzę Cucurelli
2
Nie dziwi mnie to, bo znacząco obniżył swój poziom
1
Bardzo nie dobra informacja dla nas niestety
0
Jakieś głupoty, jeżeli Barca chce zapłacić dużo więcej niż jego wartość to skąd ten problem? Wszystko co nam zarzucają robili to samo przy jego transferze do nich
0
Kwota niewielka ale prawda jest taka, że i nas nie grał i jego kariera tylko się cofała. Teraz ma nowy rozdział, niech się spełnia
0
Zobaczymy czy siła wystarczy aby jeszcze zagrać.
0
No cóż, lata lecą a ten dalej prezentuje sensowny poziom.
0
To raczej drobna zmiana
0
Nie chce się wtrącać dlatego się wtrąci…..
0
Nigdy mnie on nie przekonywał ale czytałem tu dość ciekawy artykuł i zacząłem poniekąd rozumieć pomysł Flicka na niego. Zobaczymy jak to będzie działać
0
No cóż można życzyć takiego zawodnikowi, co osiągnął wszystko? Chyba tylko dużo zdrowia Leo, obron to Mistrzostwo Świata
0
Nie podobają mi się takie określenia, średnio mi się to zamieszanie podoba a mam wrażenie, że dobiera saga rusza.
0
Nie wiem skąd taką kwotę planują mieć… oby nie znaleźli jej
1
Widoczny nie był za grosz, ale cała reprezentacja Anglia grała mega słabo.
2
Nie wiem, ale czym więcej szumu w koło tego transferu przypomina mi się całe to zamieszanie z Grizmannem i to fiasko z jego przybycia. Tutaj nie byłem dobrze nastawiony a z każdym niem mam jeszcze gorsze odczucia