20 marca 2015, 18:58
0
20 marca 2015, 18:53
1 marca 2015, 19:56
2
Dzisiaj Atleti remis, w El Clasico Madryt zdobędzie Barcelonę i tytuł mistrza Hiszpanii będzie juz mozna wreczyc :v.
1 marca 2015, 19:43
Gdyby Bale wykorzystywał wszystkie setki to miałby najwięcej bramek w lidze. Niestety jest cienki i tego nie robi.
1 marca 2015, 19:40
Sevilla lepiej gra z materacami niż Real... To smutne.
24 lutego 2015, 22:37
6
Bo karne trzeba umieć strzelać cwaniaki śmiejące się z Krystynki :DDD
19 stycznia 2015, 17:42
3
To Enrique już nie jest zdrajcą bo poszedł w drugą stronę?
18 stycznia 2015, 14:15
Stary ale kogo obchodzi zdanie jakiegoś cebulaka?
19 stycznia 2015, 17:41
18 stycznia 2015, 14:13
Szkoda, że nie 20
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
0
2
Dzisiaj Atleti remis, w El Clasico Madryt zdobędzie Barcelonę i tytuł mistrza Hiszpanii będzie juz mozna wreczyc :v.
0
Gdyby Bale wykorzystywał wszystkie setki to miałby najwięcej bramek w lidze. Niestety jest cienki i tego nie robi.
0
Sevilla lepiej gra z materacami niż Real... To smutne.
6
Bo karne trzeba umieć strzelać cwaniaki śmiejące się z Krystynki :DDD
3
To Enrique już nie jest zdrajcą bo poszedł w drugą stronę?
3
Stary ale kogo obchodzi zdanie jakiegoś cebulaka?
2
2
Szkoda, że nie 20