lincoln24
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
fffj co z ciebie za kibic?! nie wierzysz w swoja ekipe?!!heh
0
Sammy pokazał że jest "il campeone"
Vamos Barca!!!
0
Pep to właściwa osoba która przywróci Barce na właściwe jej miejsce tj na szczyt europejskich rozgrywek.Widać że trzyma ręke na pulsie i wie co ma robić.Ponadtosolidnie wykonuje swoją robote,czuje że wrócimy w tym sezonie na 1 miejsce w La Liga i zdobędziemy LM
0
Brawo Pep! wreszcie docenił w swojej wypowiedzi potencjał eto'o
0
trzeba ustawić wisłe i pokazać jej że nie ma z nami szans
VeB!!!
0
kontuzja zmusila go do zakonczenia kariery.szkoda bo mogłby jeszcze wiele pomoc Barcy.zawsze z przyjemnoscia mogłem patrzec na jego gre.szybkoscia przypomina mi go messi
0
no i gra:D teraz musimy pokazać ze jestesmy najlepsza drużyną na świecie
0
Dobrze że zostaje! Visca el Barca! brawo Sammy!na zawsze z tobą
0
Loszo
masz racje,ale moim zdaniem eto'o nie jest taki zeby gwiazdorzyc,bo gdyby tak bylo to juz by odszedl
0
Pep boi sie przyznac otwarcie do błedu,tzn ze za wczesnie ekreslił sammego.mam nadzjeje ze eto'o zostanie i nastrzelamy wisle tyle bramek co hibernianowi:D
VeB!!!
0
thx za gole:) VeB
0
Visca el Barca!zniszczymy wisełke!!!!!!!!!!
0
i dobrze ze sammy zostaje
0
Barca potrzebuje magika,kogoś charyzmatycznego,kogoś kto podpowie jak grać w trudnych momentach,kogoś kto krzyknie i gdy trzeba zmobilizuje swoją postawa do lepszej gry.szanuje opinie tych którzy byliby za sprowadzeniem slivy bądz tez arshavina ale moim zdaniem pomoc mamy dobra jest keita, yaya,iniesta ,hleb,xavi i reszta.jak w barcy widziałbym quaresme.on juz tu gral,zna teren,jest teraz duzo lepszy niz za czasow gry w barcy
VeB!!!pozdro dla wszystkich
0
sammy musi u nas zostac