Nie traktuję tego transferu zbyt poważnie,tak jak reszty plotek o rzekomych transferach,choć byłby to niezły transfer,ale musiałby ktoś odejść z napastników
Dobry pomysł Eto'o byłby naszym nowym starym Larssonem,ale wcześniej zapowiadał że idzie do Mallorki po Chelsea,najlepiej nikogo nie kupujmy z napastników mamy ich za dużo
Cesc nie pójdzie do Chelsea,od zawsze był kibicem Arsenalu i nie zrobiłby tego kibicom The Gunners,a i tak zostanie w Barcelonie,po co ma do Londynu się wybierać?
Może tam iść jestem kibicem Benfiki,ale przyznam że Porto potrafi wychowywać prawdziwe gwiazdy jak Hulk czy Falcao,jestem też za wypożyczeniem, jeśli ma już odchodzić,bo tego nie chcę :p
Skład jaki przedstawia Sport jest nierealny moim zdaniem,przede wszystkim Agüero jest nie do wyjęcia,a i z Koke będzie spory problem,świetna okładka Marki jest piękna :p
Aguero jest nam niepotrzebny,trzy transfery i mamy kompletną kadrę,najlepiej jakby to byli Marquinhos,Bravo i Miranda z Atleti,jeśli odejdzie Javier.Dziś mecz La Roja!
A tak z cyklem Realu to bym jeszcze polemizował,może być jak z Bayernem w tym roku a poza tym Barça wygrywa za rok LM i coś jeszcze :) Choć coś na rzeczy z tym cyklem może być,ale to dopiero za rok lub dwa
0
Nikogo jeszcze nie sprzedali
0
A mundial już za 8 dni :p
2
Dokładnie,trzymam za niego kciuki jeśli nie wygra Hiszpania
0
Nie oglądałem meczu,ale podobno Neymar zagrał pięknie,dobrze to wróży przed mundialem
2
Sport dobrze pisze,ważniejsza jest piłka nożna od tych afer o Neymarze
0
Nie traktuję tego transferu zbyt poważnie,tak jak reszty plotek o rzekomych transferach,choć byłby to niezły transfer,ale musiałby ktoś odejść z napastników
0
W Anglii nie grają 4 meczów tyg,może to taka ironia,nie wnikam.Najlepsze miejsce dla Fabregasa obok Barçy to Arsenal
0
Końcówka już ale wynik jest OK
0
Co Panowie oglądacie?
0
Dobry pomysł Eto'o byłby naszym nowym starym Larssonem,ale wcześniej zapowiadał że idzie do Mallorki po Chelsea,najlepiej nikogo nie kupujmy z napastników mamy ich za dużo
2
Co to ma za znaczenie jak wygrają LM znowu to nam nie bd do śmiechu w tych strojach
0
Oby nie tutaj jest potrzebny,kupią z dwóch stoperów i kogoś do pomocy,to bd OK
0
Cesc nie pójdzie do Chelsea,od zawsze był kibicem Arsenalu i nie zrobiłby tego kibicom The Gunners,a i tak zostanie w Barcelonie,po co ma do Londynu się wybierać?
2
Może tam iść jestem kibicem Benfiki,ale przyznam że Porto potrafi wychowywać prawdziwe gwiazdy jak Hulk czy Falcao,jestem też za wypożyczeniem, jeśli ma już odchodzić,bo tego nie chcę :p
0
Skład jaki przedstawia Sport jest nierealny moim zdaniem,przede wszystkim Agüero jest nie do wyjęcia,a i z Koke będzie spory problem,świetna okładka Marki jest piękna :p
0
Za mało dają Barça go wyceniła na 53 mln
0
On jest DP nie obreońcą szkoda że do Neapolu nie poszedł
0
Diego Costa moim zdaniem to idealny wybór dla Hiszpanii,cieszy wygrana Hiszpanów ,moglibyśmy Mangalę sprowadzić
0
Aguero jest nam niepotrzebny,trzy transfery i mamy kompletną kadrę,najlepiej jakby to byli Marquinhos,Bravo i Miranda z Atleti,jeśli odejdzie Javier.Dziś mecz La Roja!
0
Nom chciałbym tylko żeby składu nie sprzedawali
0
Ja jeszcze słyszałem że di Realu idzie
0
Do Atléti doszedł ponadto nowy zawodnik,niejaki Capparós.
0
Ah Benfica...Garay pasuje do nas jak ulał a Luisão to stoper?
0
Tylko nie za Tello,Rakitić nie jest nam bardzo potrzebny,skupmy się na obronie,a nasz napastnik się jeszcze rozwinie :p
0
A tak z cyklem Realu to bym jeszcze polemizował,może być jak z Bayernem w tym roku a poza tym Barça wygrywa za rok LM i coś jeszcze :) Choć coś na rzeczy z tym cyklem może być,ale to dopiero za rok lub dwa
0
Miranda za stary?To Mathieu to dziadek w takim razie,jest w najlepszym wieku dla obrońcy,a Iniesta jest nietykalny
0
Moim zdaniem najlepszy byłby Miranda z Atletico,choć z tym Marquinhosem mogliby spróbować na pewno nie przejdzie cała trójka z okładki Sportu :p
0
Kupić Mirandę lub Marquinhosa,są do wyjęcia i grają dobrze w obronie,dobrze że już Luiza nie kupią,to nie był transfer dla Barçy
0
Pinto o ile się nie mylę sam chciał odejść,Barca przecież go nie wyrzuciła
2
Zdecydowane tak!