0

Nikogo jeszcze nie sprzedali

0

A mundial już za 8 dni :p

2

Dokładnie,trzymam za niego kciuki jeśli nie wygra Hiszpania

0

Nie oglądałem meczu,ale podobno Neymar zagrał pięknie,dobrze to wróży przed mundialem

2

Sport dobrze pisze,ważniejsza jest piłka nożna od tych afer o Neymarze

0

Nie traktuję tego transferu zbyt poważnie,tak jak reszty plotek o rzekomych transferach,choć byłby to niezły transfer,ale musiałby ktoś odejść z napastników

0

W Anglii nie grają 4 meczów tyg,może to taka ironia,nie wnikam.Najlepsze miejsce dla Fabregasa obok Barçy to Arsenal

0

Końcówka już ale wynik jest OK

0

Co Panowie oglądacie?

0

Dobry pomysł Eto'o byłby naszym nowym starym Larssonem,ale wcześniej zapowiadał że idzie do Mallorki po Chelsea,najlepiej nikogo nie kupujmy z napastników mamy ich za dużo

2

Co to ma za znaczenie jak wygrają LM znowu to nam nie bd do śmiechu w tych strojach

0

Oby nie tutaj jest potrzebny,kupią z dwóch stoperów i kogoś do pomocy,to bd OK

0

Cesc nie pójdzie do Chelsea,od zawsze był kibicem Arsenalu i nie zrobiłby tego kibicom The Gunners,a i tak zostanie w Barcelonie,po co ma do Londynu się wybierać?

2

Może tam iść jestem kibicem Benfiki,ale przyznam że Porto potrafi wychowywać prawdziwe gwiazdy jak Hulk czy Falcao,jestem też za wypożyczeniem, jeśli ma już odchodzić,bo tego nie chcę :p

0

Skład jaki przedstawia Sport jest nierealny moim zdaniem,przede wszystkim Agüero jest nie do wyjęcia,a i z Koke będzie spory problem,świetna okładka Marki jest piękna :p

0

Za mało dają Barça go wyceniła na 53 mln

0

On jest DP nie obreońcą szkoda że do Neapolu nie poszedł

0

Diego Costa moim zdaniem to idealny wybór dla Hiszpanii,cieszy wygrana Hiszpanów ,moglibyśmy Mangalę sprowadzić

0

Aguero jest nam niepotrzebny,trzy transfery i mamy kompletną kadrę,najlepiej jakby to byli Marquinhos,Bravo i Miranda z Atleti,jeśli odejdzie Javier.Dziś mecz La Roja!

0

Nom chciałbym tylko żeby składu nie sprzedawali

0

Ja jeszcze słyszałem że di Realu idzie

0

Do Atléti doszedł ponadto nowy zawodnik,niejaki Capparós.

0

Ah Benfica...Garay pasuje do nas jak ulał a Luisão to stoper?

0

Tylko nie za Tello,Rakitić nie jest nam bardzo potrzebny,skupmy się na obronie,a nasz napastnik się jeszcze rozwinie :p

0

A tak z cyklem Realu to bym jeszcze polemizował,może być jak z Bayernem w tym roku a poza tym Barça wygrywa za rok LM i coś jeszcze :) Choć coś na rzeczy z tym cyklem może być,ale to dopiero za rok lub dwa

0

Miranda za stary?To Mathieu to dziadek w takim razie,jest w najlepszym wieku dla obrońcy,a Iniesta jest nietykalny

0

Moim zdaniem najlepszy byłby Miranda z Atletico,choć z tym Marquinhosem mogliby spróbować na pewno nie przejdzie cała trójka z okładki Sportu :p

0

Kupić Mirandę lub Marquinhosa,są do wyjęcia i grają dobrze w obronie,dobrze że już Luiza nie kupią,to nie był transfer dla Barçy

0

Pinto o ile się nie mylę sam chciał odejść,Barca przecież go nie wyrzuciła

2

Zdecydowane tak!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?