0

Arda gdyby grał więcej byłby dużo lepszy niżeli teraz ale no cóż nie pozostaje nic jak tylko sprzedarz tureckiego zawodnika.

1

Fajnie że zostaje gdyby odszedł osłabiłby mocno nasze szeregi w ataku ale jest i to jest najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia grotto.

0

Sory nie oglądam ligi angielskiej ale myślałem że bellerin był lepszy pamiętam go z czasów kiedy grał naprawdę dobrze więc te 50 przesada mój błąd

0

Powiem krótko ten piłkarz jest lepszy od iniesty xaviego takich nam trzeba

0

Przy dzisiejszych cenach no takie jest moje zdanie więc możesz się z tym nie zgodzić to tylko moje zdanie

2

Komentarz usunięty

2

Heh to moje zdanie ja piszę to co myślę.

0

No ja także ale nie sądze że arsenal jest taki tępy że da sobie zabrać takiego piłkarza dlatego wyjaśniam ci kolego że 50 co najmniej muszą zapłacić przy dzisiejszych cenach

0

Wyrażam swoją opinię nie masz się do kogoś innego przyczepić czy co?

0

Barca i tak wygra a real smutno mi bardzo ale porażeczka się szykuje

0

30 mln co wy oszaleliście czy co?. Za Bellerina co najmniej 50

0

Z Leo na czele zawsze i wszędzie wygra Barca!!!

0

Nie warto oglądać klasyków i tak wygra barca!!!

0

Takie jest moje zdanie wy możecie mieć inne ale ja co do niego przekonany nie jestem

1

Fakt jest jeden Barcelona bez Leo to żadna Barcelona to po 1 po 2 nie miałby kto wkopywać Realowi Madryt.

1

Ceballos nie ważne gdzie pójdzie i tak nie zrobi kariery

0

Ceballos nie zrobiłby kariery uwierz człowieku!!!

0

Powiem tak transfery Barcelony są dziwne i to wiadomo nie od dziś ale za roberto oczekuje się troche więcej i tu akurat się zgadzam. Takie jest moje zdanie

0

No z tymi transferami to jakiś syf .

0

oni grają słabo nie dadzą se rady

0

Ceballos zrobiłby taką karierę jak odegard zobaczylibyście

0

To będą klasyki na wielkim poziomie.

3

Messi zostaje można się było tego spodziewać .Takiego piłkarza Barcelona po prostu stracić nie mogła .Barcelona bez Leo wygląda tak blado jak trup po włożeniu do trumny

0

To jest ten fenomen Barcy raz coś genialnego jak remontada a raz no coś takiego.

0

Cóż ten renato sanczes nie jest taką złą opcją. Gdyby można było zamienić Andre z Renato

0

Niestety ale tak myślałem że ten cały verratti nie doczeka się przejścia do nas .To przykre ale ten transfer nie był na dobrej drodze od początku aż do teraz

0

Byłem pewny że leo przedłuży umowę. To wielki piłkarz i od niego zależy to jak gra barcelona

0

jest mamy najlepszego piłkarza na świecie do 2021 roku co najmniej oczywiście.Mam nadzieję że leo będzie w jeszcze lepszej formie co teraz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?