lionel1233
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2017
0 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Arda gdyby grał więcej byłby dużo lepszy niżeli teraz ale no cóż nie pozostaje nic jak tylko sprzedarz tureckiego zawodnika.
1
Fajnie że zostaje gdyby odszedł osłabiłby mocno nasze szeregi w ataku ale jest i to jest najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia grotto.
0
Sory nie oglądam ligi angielskiej ale myślałem że bellerin był lepszy pamiętam go z czasów kiedy grał naprawdę dobrze więc te 50 przesada mój błąd
0
Powiem krótko ten piłkarz jest lepszy od iniesty xaviego takich nam trzeba
0
Przy dzisiejszych cenach no takie jest moje zdanie więc możesz się z tym nie zgodzić to tylko moje zdanie
2
Komentarz usunięty
2
Heh to moje zdanie ja piszę to co myślę.
0
No ja także ale nie sądze że arsenal jest taki tępy że da sobie zabrać takiego piłkarza dlatego wyjaśniam ci kolego że 50 co najmniej muszą zapłacić przy dzisiejszych cenach
0
Wyrażam swoją opinię nie masz się do kogoś innego przyczepić czy co?
0
Barca i tak wygra a real smutno mi bardzo ale porażeczka się szykuje
0
30 mln co wy oszaleliście czy co?. Za Bellerina co najmniej 50
0
Z Leo na czele zawsze i wszędzie wygra Barca!!!
0
Nie warto oglądać klasyków i tak wygra barca!!!
0
Takie jest moje zdanie wy możecie mieć inne ale ja co do niego przekonany nie jestem
1
Fakt jest jeden Barcelona bez Leo to żadna Barcelona to po 1 po 2 nie miałby kto wkopywać Realowi Madryt.
1
Ceballos nie ważne gdzie pójdzie i tak nie zrobi kariery
0
Ceballos nie zrobiłby kariery uwierz człowieku!!!
0
Powiem tak transfery Barcelony są dziwne i to wiadomo nie od dziś ale za roberto oczekuje się troche więcej i tu akurat się zgadzam. Takie jest moje zdanie
0
No z tymi transferami to jakiś syf .
0
oni grają słabo nie dadzą se rady
0
Ceballos zrobiłby taką karierę jak odegard zobaczylibyście
0
To będą klasyki na wielkim poziomie.
3
Messi zostaje można się było tego spodziewać .Takiego piłkarza Barcelona po prostu stracić nie mogła .Barcelona bez Leo wygląda tak blado jak trup po włożeniu do trumny
0
To jest ten fenomen Barcy raz coś genialnego jak remontada a raz no coś takiego.
0
Cóż ten renato sanczes nie jest taką złą opcją. Gdyby można było zamienić Andre z Renato
0
Niestety ale tak myślałem że ten cały verratti nie doczeka się przejścia do nas .To przykre ale ten transfer nie był na dobrej drodze od początku aż do teraz
0
Byłem pewny że leo przedłuży umowę. To wielki piłkarz i od niego zależy to jak gra barcelona
0
jest mamy najlepszego piłkarza na świecie do 2021 roku co najmniej oczywiście.Mam nadzieję że leo będzie w jeszcze lepszej formie co teraz