O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 15
  • Polecenia 14

Komentarze

0

Nie chciałbym go sprzedawać ale jeśli już to lepiej jest sprzedać i spłacić długi... Kiedy kluby przestaną żyć na kredytach? Jeszcze trochę i jak nadejdą cieżkie czasy to Barcelona nie będzie w stanie obsługiwać własnego długu...

5

Powiem wam tak. Prawie nigdy nic tu nie piszę. Nie lubię udzielać się w społecznościach internetowych za sprawą serwisów śledzących każdy ruch w necie. Ale to jest ten czas kiedy i ja powinienem coś napisać...

Wierzyłem całym sercem, że nasza Barca odwróci losy tego dwumeczu... Wierzyłem aż do Cavaniego. Przy stanie 3-1 myślałem sobie. Kurde fajnie, że walczyli. Wiem, że będą walczyć do końca. Wyplują płuca w tym meczy, podleją murawę własnym pote, populacja kibiców zmaleje za sprawą zawałów... Tym czasem oni zrobili więcej... Czy może być w życiu kibica jakiejkolwiek drużyny lepszy becz od tego? Do końca życia będę opowiadał moim dziecią i mam nadzieję wnuką, czego świadkiem byłem za mojego kibicowskiego życia.

Troszkę dziś wypiłem, ale właśnie po powrocie do domu zrobiłem sobię drinka. Powiem wam tak, nie chę dziś kończyć świętowania.

Mam wielu dobrych kumpli. Dosłownie każdy kibicuje innej drużynie. Możecie mi nie wierzyć ale piszą właśnie gratulacje na fejsach, messangerach, przez sms-y... To jest dzień na który się czeka latami. Ostatnio borykaliśmy się wątpliwościami na temat naszej drużyny. Na temat trenera, ogłoszonego odejścia. Baliśmy się o reakcję zawodników na nową sytuację. Okazuje się, że wszystko jest możliwe. Jak to mawiał Kazimierz: "Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe. Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni. Jak się szczęście zaczyna powtarzać, to już to nie jest szczęście".

Nie wiem czy wygramy LM. Wiem, że nasza drużyna da z siebię wszystko. Wiem, że zawsze z podniesioną głową będę mógł mówić komu kibicuję.

Spokojnej nocy wam życzę.

9

Oby dali dużo pieniędzy na stopera i ewentualnie w zamian jakiś mały, niewidoczny chiński znaczek na podeszwie butów :P

0

Ciekawy jestem kiedy Messi będzie miał dość tego, że nie gra zawsze i wszędzie. A tak swoją drogą to ten dłuższy "odpoczynek" wyszedł reszcie zespołu na dobre. Już nie tylko Messi strzela :).

0

Każdy piłkarz który się gdzieś wypowiada gra na PS w FIFE 14 :).

Zobacz wszystkie

9

Oby dali dużo pieniędzy na stopera i ewentualnie w zamian jakiś mały, niewidoczny chiński znaczek na podeszwie butów :P

5

Powiem wam tak. Prawie nigdy nic tu nie piszę. Nie lubię udzielać się w społecznościach internetowych za sprawą serwisów śledzących każdy ruch w necie. Ale to jest ten czas kiedy i ja powinienem coś napisać...

Wierzyłem całym sercem, że nasza Barca odwróci losy tego dwumeczu... Wierzyłem aż do Cavaniego. Przy stanie 3-1 myślałem sobie. Kurde fajnie, że walczyli. Wiem, że będą walczyć do końca. Wyplują płuca w tym meczy, podleją murawę własnym pote, populacja kibiców zmaleje za sprawą zawałów... Tym czasem oni zrobili więcej... Czy może być w życiu kibica jakiejkolwiek drużyny lepszy becz od tego? Do końca życia będę opowiadał moim dziecią i mam nadzieję wnuką, czego świadkiem byłem za mojego kibicowskiego życia.

Troszkę dziś wypiłem, ale właśnie po powrocie do domu zrobiłem sobię drinka. Powiem wam tak, nie chę dziś kończyć świętowania.

Mam wielu dobrych kumpli. Dosłownie każdy kibicuje innej drużynie. Możecie mi nie wierzyć ale piszą właśnie gratulacje na fejsach, messangerach, przez sms-y... To jest dzień na który się czeka latami. Ostatnio borykaliśmy się wątpliwościami na temat naszej drużyny. Na temat trenera, ogłoszonego odejścia. Baliśmy się o reakcję zawodników na nową sytuację. Okazuje się, że wszystko jest możliwe. Jak to mawiał Kazimierz: "Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe. Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni. Jak się szczęście zaczyna powtarzać, to już to nie jest szczęście".

Nie wiem czy wygramy LM. Wiem, że nasza drużyna da z siebię wszystko. Wiem, że zawsze z podniesioną głową będę mógł mówić komu kibicuję.

Spokojnej nocy wam życzę.

0

Ale macie problem. Zainstalują WiFi i nikomu nic się nie stanie. Będziesz chciał, to będziesz tego używał. Jeśli nie to w niczym Ci to nie przeszkadza. A tak na początku meczu, czyli kiedy nic się nie dzieje, można posprawdzać ustawienie i coś jeszcze :). Podoba mi sie możliwość chatu.

0

Prawda jest taka, że wszystko się da jak się tylko chce. Możemy być pewni, że przed nami ciekawy i pełen emocji sezon. Mam nadzieję, że gierki słowne Mou nie wpłyną demotywująco na nikogo i że nikt nie da mu się sprowokować z otoczenia Barcy.

0

Zróbcie ranking kto ile dni kibicuje za Barcą... Nie moge już czytać tych komentarzy. Ci którzy byli kibicami, zawsze nimi będą. Mnie osobiście nigdy nie interesowało ile osób zrezygnuje z kibicowania jak Barca bedzie miała gorsze chwile. Każdy wie i potrafi sam ocenić czy jest kibicem na dobre i na złe. Powodzenia dla Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?