Ale denerwowal mnie ten Iwański z tym Malcolmem
Swoja droga Malcom slabiutko chyba z calej druzyny najgorzej. Po poprzednich dwoch meczach Rafinia również rozczarowal. Na pewno po raz kolejny Arthur pokazuje ze ma duzo do zaoferowania. Roberto jak juz przyzwyczail od dluzszego czasu ustabilizowany i jak dla mnie najmniej doceniany. Pod wrazeniem jestem gry Rikiego mam nadzieje ze nie bedzie on odsylany do innych klubow i ze nie zmarnuja tego grajka bo jest w nim iskra z barcy Guardioli
Ale denerwowal mnie ten Iwański z tym Malcolmem
Swoja droga Malcom slabiutko chyba z calej druzyny najgorzej. Po poprzednich dwoch meczach Rafinia również rozczarowal. Na pewno po raz kolejny Arthur pokazuje ze ma duzo do zaoferowania. Roberto jak juz przyzwyczail od dluzszego czasu ustabilizowany i jak dla mnie najmniej doceniany. Pod wrazeniem jestem gry Rikiego mam nadzieje ze nie bedzie on odsylany do innych klubow i ze nie zmarnuja tego grajka bo jest w nim iskra z barcy Guardioli
Komentarze
0
Real kupuje hazarda militao mendy chcą mbape pogbe A my kupujemy neto i artystę filmowego neymara co swoją szansę stracił
Świetnie
0
Jakiś stream ktoś?
1
Po co dyskutować z gościem który nie wie jak nazywa się nowy nabytek po tak długim okresie czasu i dodaje literę l
5
Ale denerwowal mnie ten Iwański z tym Malcolmem
Swoja droga Malcom slabiutko chyba z calej druzyny najgorzej. Po poprzednich dwoch meczach Rafinia również rozczarowal. Na pewno po raz kolejny Arthur pokazuje ze ma duzo do zaoferowania. Roberto jak juz przyzwyczail od dluzszego czasu ustabilizowany i jak dla mnie najmniej doceniany. Pod wrazeniem jestem gry Rikiego mam nadzieje ze nie bedzie on odsylany do innych klubow i ze nie zmarnuja tego grajka bo jest w nim iskra z barcy Guardioli
2
Za duzo grasz w fife
5
Ale denerwowal mnie ten Iwański z tym Malcolmem
Swoja droga Malcom slabiutko chyba z calej druzyny najgorzej. Po poprzednich dwoch meczach Rafinia również rozczarowal. Na pewno po raz kolejny Arthur pokazuje ze ma duzo do zaoferowania. Roberto jak juz przyzwyczail od dluzszego czasu ustabilizowany i jak dla mnie najmniej doceniany. Pod wrazeniem jestem gry Rikiego mam nadzieje ze nie bedzie on odsylany do innych klubow i ze nie zmarnuja tego grajka bo jest w nim iskra z barcy Guardioli
2
Za duzo grasz w fife
1
Po co dyskutować z gościem który nie wie jak nazywa się nowy nabytek po tak długim okresie czasu i dodaje literę l
0
Jakiś stream ktoś?
0
Real kupuje hazarda militao mendy chcą mbape pogbe A my kupujemy neto i artystę filmowego neymara co swoją szansę stracił
Świetnie