14 października 2009, 11:27
0
Mozna powiedziec ze Boniek jest lepszy od nich wszystkich:D:D tez otrzymał złota stope:D
11 marca 2009, 23:26
NIc dodac nic ując!! C'est magnifique!
14 stycznia 2009, 23:59
Nie szkodzi wazne ze szybko i można sie zapoznac od razu!
27 października 2008, 23:59
Kompilacje boooooskie a zwłaszcza o Barcieee! szacunek dal twórcy!!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Mozna powiedziec ze Boniek jest lepszy od nich wszystkich:D:D tez otrzymał złota stope:D
0
NIc dodac nic ując!!
C'est magnifique!
0
Nie szkodzi wazne ze szybko i można sie zapoznac od razu!
0
Kompilacje boooooskie a zwłaszcza o Barcieee!
szacunek dal twórcy!!!
0
NIc dodac nic ując!!
C'est magnifique!
0
Kompilacje boooooskie a zwłaszcza o Barcieee!
szacunek dal twórcy!!!
0
Mozna powiedziec ze Boniek jest lepszy od nich wszystkich:D:D tez otrzymał złota stope:D
0
Nie szkodzi wazne ze szybko i można sie zapoznac od razu!