O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3404
  • Liczba komentarzy 11
  • Polecenia 19

Komentarze

2

Tu nie chodzi o mój brak wiary, ale śmieszy mnie jak czytam, że do przerwy już będzie 5:0. Nie pierwszy widzę tutaj świetną atmosferę przed meczem, a jak nie udało się osiągnąć pożądanego rezultatu połowa składu była już sprzedawana przez "kibiców sukcesu"

16

Ja nie wiem skąd u niektórych panuje taki hurraoptymizm... Tylko żebyście po meczu nie pisali kogo i gdzie trzeba sprzedać xd

0

A poza tym wszystko w porządku? :D

0

no 0:2 a 0:4 to spora różnica xd

0

Sampaoli, Ranieri (jak wiemy już wolny), Heynckes (ostatnio świetne wyniki z Bayernem) Może ktoś z nich :)

Zobacz wszystkie

16

Ja nie wiem skąd u niektórych panuje taki hurraoptymizm... Tylko żebyście po meczu nie pisali kogo i gdzie trzeba sprzedać xd

2

Tu nie chodzi o mój brak wiary, ale śmieszy mnie jak czytam, że do przerwy już będzie 5:0. Nie pierwszy widzę tutaj świetną atmosferę przed meczem, a jak nie udało się osiągnąć pożądanego rezultatu połowa składu była już sprzedawana przez "kibiców sukcesu"

1

ALE UGRYZŁ! GOLAZOOO

0

Szkoda no... Czas na Wengera

0

Wieje trochę hipokryzją xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?