porownanie gutierrez'a do Hleba jest nie na miejscu to inne typy zawodnikow co prawda pozycja podobna ale nie zawodnicy wiec prosze dac na wstrzymanie z takimi slowami
wiele osob juz nie szanuje Roniego bo bez formy mimo to obawiacie sie odejscia do RM ,bronicie sie tym ,ze straci szacunek jak odejdzie do Realu itp.. przeciez pilkarza kocha sie za to jak gra ,a nie gdzie gra... to wlasnie jest na pokaz jakim kibicem jestescie naprawde... ja R10 lubie i nawet jezeli bedize gral w Realu to i tak bedzie to jeden z moich ulubionych pilkarzy...
piekny mecz.. szczerze tak ogladalem mecz i dziwie sie czasami tym ktorzy krytykuja YAYA moze on nie ma zwrotnosci messiego ale bardzo dobrze gra.. nie bylo wiekszych stra ,odbiorow bardzo duzo .. moim zdaniem odejscie do juve bylo by strata dla Barcy ,ale to tak odchodzac troche na bok..
Komentarze
0
Dzięki Patowi zaczeła sie moja przygoda z Barcą która trwa do dziś :)
pamiętam srebrną koszulke Barcy z 9 i nazwiskiem Kluivert na plecach :D
,a co do samego Pata fajne gdyby np trenowal naszych mlodych pilkarzy albo coś ;p
0
2 zmiany - 2 gole hehe :)
,a mam nadzieje ze nic poważnego nie będzie ani Heńkowi ani Dmytro
0
porownanie gutierrez'a do Hleba jest nie na miejscu to inne typy zawodnikow co prawda pozycja podobna ale nie zawodnicy wiec prosze dac na wstrzymanie z takimi slowami
0
18mln dobra cena...
0
ehh.... :( [*]
0
gdyby inne zespoly tak szanowaly innych..
0
ehh.... :( [*]
0
wiele osob juz nie szanuje Roniego bo bez formy mimo to obawiacie sie odejscia do RM ,bronicie sie tym ,ze straci szacunek jak odejdzie do Realu itp.. przeciez pilkarza kocha sie za to jak gra ,a nie gdzie gra... to wlasnie jest na pokaz jakim kibicem jestescie naprawde... ja R10 lubie i nawet jezeli bedize gral w Realu to i tak bedzie to jeden z moich ulubionych pilkarzy...
0
piekny mecz.. szczerze tak ogladalem mecz i dziwie sie czasami tym ktorzy krytykuja YAYA moze on nie ma zwrotnosci messiego ale bardzo dobrze gra.. nie bylo wiekszych stra ,odbiorow bardzo duzo .. moim zdaniem odejscie do juve bylo by strata dla Barcy ,ale to tak odchodzac troche na bok..
cieszy Gra Baarcy :D oby tak dalej :)
0
jestem za ;] 2 tak mocne strony.. to by bylo cos :D