O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 3
  • Polecenia 0

Komentarze

0

nie rozumiem niektórych,

czy Luis Enrique jest zdrajcą?

czy Saviola jest zdrajcą?

czy Di Stefano jest zdrajcą?

jakoś nie słyszałem, by ktoś ich tak nazywał, to czemu ciągle macie problemy z Figo?

Ja akurat go szanuje, jednak nie zgadzam się z nim. Co z tego, że jest kryzys? Czy to znaczy, że zwykły śmiertelnik nie może jechać na wakacje, bo są tacy co ich nie stać? Właśnie najlepszym sposobem walki z kryzysem jest duży obrót kasą, a nie chowanie do skarpety. Real kupił CR7 za 80 mln, MU kupi kilku za 10 mln z Afryki lub Ameryki Pd., i nagle kasa trafia tam gdzie trzeba ;-)

0

the blues

jest fanem barcy, ale gra chelsea naprawdę mi się naprawdę podobała. Bo albo drużyna gra magiczną taktykę, która powinna starczyć na wszystkich (jak 'my') , albo trener potrafi ustawić drużynę na każdego przeciwnika ( jak 'chelsea' ). Nie wiem, który sposób jest lepszy, ale oba wymagają naprawdę wielkich umiejętności ze strony i trenera, i zawodników!

Co do Ballacka: w pewnym sensie jestem uprzedzony do niego już od pewnego czasu. Tzn. to nie pierwszy mecz który widziałem i w którym grał 'trochę' nie fair, no cóż są tacy 'zawodnicy' mam nadziejem że kiedyś się na tym przejedzie ( ale tak by inny zawodnik nie ucierpiał, czyt. nie w ten sposób co Schumacher - bramkarz RFN )na MŚ )

0

to kosciej7: no preseason był dobry, ale tam przeciwnicy nie bardzo chcieli coś ugrać, tylko pokazać się z dobrej strony

zastanawia mnie jedno, jakie miała barca założenia taktyczne przed meczem? bo chyba nie walenie w mur i a nuż, ktoś się przedrze, albo strzały a'la lewandowski z euro? Czy wina jest po stronie zawodników, że nie zrealizowali tego co Pep nakreślił, czy może Pep to jest kolejny trener, który nie ma pomysły na przełamanie obrony coś na wzór koszykarskie strefy...

zaznaczam, że rozumiem że to pierwszy mecz, że jeszcze 37 meczy, ale ... cóż porażka jest porażką

Zobacz wszystkie

0

nie rozumiem niektórych,

czy Luis Enrique jest zdrajcą?

czy Saviola jest zdrajcą?

czy Di Stefano jest zdrajcą?

jakoś nie słyszałem, by ktoś ich tak nazywał, to czemu ciągle macie problemy z Figo?

Ja akurat go szanuje, jednak nie zgadzam się z nim. Co z tego, że jest kryzys? Czy to znaczy, że zwykły śmiertelnik nie może jechać na wakacje, bo są tacy co ich nie stać? Właśnie najlepszym sposobem walki z kryzysem jest duży obrót kasą, a nie chowanie do skarpety. Real kupił CR7 za 80 mln, MU kupi kilku za 10 mln z Afryki lub Ameryki Pd., i nagle kasa trafia tam gdzie trzeba ;-)

0

to kosciej7: no preseason był dobry, ale tam przeciwnicy nie bardzo chcieli coś ugrać, tylko pokazać się z dobrej strony

zastanawia mnie jedno, jakie miała barca założenia taktyczne przed meczem? bo chyba nie walenie w mur i a nuż, ktoś się przedrze, albo strzały a'la lewandowski z euro? Czy wina jest po stronie zawodników, że nie zrealizowali tego co Pep nakreślił, czy może Pep to jest kolejny trener, który nie ma pomysły na przełamanie obrony coś na wzór koszykarskie strefy...

zaznaczam, że rozumiem że to pierwszy mecz, że jeszcze 37 meczy, ale ... cóż porażka jest porażką

0

the blues

jest fanem barcy, ale gra chelsea naprawdę mi się naprawdę podobała. Bo albo drużyna gra magiczną taktykę, która powinna starczyć na wszystkich (jak 'my') , albo trener potrafi ustawić drużynę na każdego przeciwnika ( jak 'chelsea' ). Nie wiem, który sposób jest lepszy, ale oba wymagają naprawdę wielkich umiejętności ze strony i trenera, i zawodników!

Co do Ballacka: w pewnym sensie jestem uprzedzony do niego już od pewnego czasu. Tzn. to nie pierwszy mecz który widziałem i w którym grał 'trochę' nie fair, no cóż są tacy 'zawodnicy' mam nadziejem że kiedyś się na tym przejedzie ( ale tak by inny zawodnik nie ucierpiał, czyt. nie w ten sposób co Schumacher - bramkarz RFN )na MŚ )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?