0

w palke

0

0

0

0

0

heh kibice sezonowcu tak enna strona jak i ta barcelona cio to jest wogole

0

co to znacz wykierzyc? lol hehe

0

duze jestes kibicami jak na meczu nie byles to jaki to kibic ??? bo nie rozumiem

0

wiec wogole nie jestes kibicem ;d;d ja na meczu nie byles

0

na meczu polowa z was nie byla co tu pisze nie byla naWET 85 % heh

0

placzki sezonowcy ;d;d

0

HEh lubie was ogladac bo fajne z was aktorzi

0

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?