0

@barcadreed ty nie pitol. 16.00 wyścig MotoGP. Na kogo stawiasz? Marquez wrócił bardzo mocno no i nowa Honda też wymiata. Wydaje mi się, że na stracie łyknie Bestie i Martiniego i będzie uciekał. Jak myślisz?

0

@RomanHoffer oczywiście. A skąd wiem? Bredzę. A tak na poważnie to na żarty tak rzuciłem ale w sumie nie zdziwiło by mnie to w ogóle, niestety.

5

@RomanHoffer Wacha podrożała o grosik zanim doszedłeś spod dystrybutora do kasy. Ot tajemnica :D

1

@Hubsao a na labambie na jeden dzień bana narzekają. A do więzienia La bambowego na 30 dni :D

1

@Pawel13sz a o 16:00 pierwszy w tym sezonie wyścig MotoGP! Trzeba będzie cisnąć na dwa ekrany.

4

@Chaoss ruski tebas

2

@Kgorecki2500 ogrywam właśnie bodajże 10 raz i za każdym razem zaskakuje czymś nowym. Dla mnie to najlepsza gra jaka powstała.

0

@jeyx77x ciekawe czy trzeba było by płacić w tym czasie OC skoro auto i tak nie było by użytkowane.

0

Pany, jechał ktoś ostatnio może za granicę?(konkretnie chodzi mi o Czechy). Jak to teraz wygląda na granicy i czy osoby nieszczepione muszą robić testy? Bo jak rozumiem szczepiona wjeżdża na paszport covidowy czy też badania musi robić? Z góry dzięki za pomoc.

0

@Lordzi zależy czego szukasz. Jak jakiegoś "sporta" to honda CBR czy Yamaha YZF. "Turystyki" to dużo ludzi wybiera honde Varadero. Chopper - Yamaha Virago, Suzuki Intruder, klasyk Honda Shadow aczkolwiek w tym budżecie może być ciężko.

0

@Kamyk37 YSL Black Opium, Paco Rabanne XS Pure, Giorgio Armani SI. Najpiękniejsze damskie zapachy ;)

3

Panie w Barcelonie nie biorą przykładu z panów i znowu idą po mistrzostwo jak po swoje. 3 mecze, 3 wygrane, bilans bramkowy 18:0 (sic!). Dzisiaj z Valencią, Alexia Putellas klasyczny hat-trick, gole w 27, 28 i 31 minucie. Wynik 8:0. Sztos.

0

@tomek8756 top top

0

@RichardWinters 90 chyba autobusy?

2

@kamilop W pewnym supermarkecie klient poprosił młodego sprzedawcę o pół główki sałaty. Niestety chłopak zaczął odmawiać. Klient był nieugięty i bardzo napierał, więc sprzedawca poszedł na zaplecze zapytać kierownika.
Przychodzi i mówi:
- Panie kierowniku jakiś palant chce kupić pół główki sałaty.
W tym momencie obejrzał się, a za nim stoi klient i patrzy na niego, więc szybko dodaje:
- A ten miły pan reflektuje na drugie pół główki!
Kierownik się zgodził, ale potem poszedł do sprzedawcy i mówi:
- Chłopcze mogłeś mieć niezłe kłopoty dzisiaj, ale wykazałeś się opanowaniem i refleksem, potrzebujemy takich ludzi w naszej firmie. Skąd pochodzisz chłopcze?
- Z Nowego Targu proszę pana
- A dlaczego stamtąd wyjechałeś?
- Wie pan, to miasto bez przyszłości, same ku**y i hokeiści.
- Hmmmm, moja żona pochodzi z Nowego Targu!
- Taaaak? A na jakiej gra pozycji?

0

@Worny magia

2

@FCBKasza oby tym pryszczem był Święty Jarosław Zawsze Dziewica.

1

@Mizander podobnie jak Eric Abidal ;) francuz w Barçy? Meh, panie szkoda piniendzy...

0

@Stenko83 czarny pedał.

6

@martin3131 jeśli to nie sarkazm, to można skomentować tylko "xd". Żałosne.

0

@bixmix ale ziomkowi dupa pękła xd trzask po całej La bambie się niesie :D

1

@BombowiecKrawczyk byłem wczoraj. Bardzo dużo gołąbek i kurek. Jeden prawdziwek, kilka podciaczków, kilka podgrzybków i kozaków. Btw, kurki najlepsze grzyby, na masełku pychotka :D

1

@tommyVERceti kwiaty jak najbardziej, tylko ważne jakie. Jeżeli nie chcesz nic sugerować to na pewno nie bukiet czerwonych róż. Ale jeżeli weźmiesz jakieś goździki to myślę, że dziewczynie zrobi się miło i nie będzie żadnych podtekstów w tym szukać.

0

@zajek101010 chyba za bardzo subiektywnie do tego podchodzisz. Nie wiesz co byś zrobił gdybyś zarabiał tak ogromne pieniądze grając w takim klubie... Nie ważne zresztą, to Twoje zdanie. A co do pierwszego postu to się nigdy nie zgodzę, prawdziwy kibic powinien wspierać mimo wszystko swój klub, a nie wygwizdywać ludzi którzy nie mają z zaistniałą sytuacją nic wspólnego.

1

@zajek101010 co Ty pieprzysz, za przeproszeniem. To nie wina tych piłkarzy, że klub był tak zarządzany. Tobie jak by dawali w robocie większy kontrakt to byś nie skorzystał? Żałosne to jest co wy tu ludzie piszecie czasem...

1

@MesQueUnClub96 podziękował

0

O której oszczep i nasza Maria?

0

@Coronado ciężko o pierwszą 4 xD

1

@szkutnik91 nazwij ją Ciri.

1

@barcamember Król

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?