skąd wiesz że nie zdąży ?? haha, ja myślę z kolei że bez problemu zdąży,tam już penie z kilkunastu ludzi przy tym biega żeby to załatwić, kolega ma kolegę co zna kogoś tam,kwestia ceny i dojścia do odpowiedniego człowieka,i paszport jest, a tym bardziej na takim poziomie gdzie wszystko kreci się wokół pięniedzy. kierownictwo klubu nie zrobiłoby chyba takiej gafy, kupować zawodnika, żeby zaraz go sprzedawać,myślę że wykorzystają setkę innych możliwości zanim do tego dojdzie.
dokładnie. Arthur przejdzie pół roku póxniej, Cou do tego czasu będzie miał paszport, a Mina będzie grał, przecież nie kupowaliby zawodnika, żeby od razu go sprzedać, pojęcie o zarządzaniu chyba tam muszą mieć ;)
6
Najgorzej mi szkoda tej zaciętości i motywacji, którą mieliby piłkarze Barçy żeby przeskoczyć Real teraz w tabeli
0
skąd wiesz że nie zdąży ?? haha, ja myślę z kolei że bez problemu zdąży,tam już penie z kilkunastu ludzi przy tym biega żeby to załatwić, kolega ma kolegę co zna kogoś tam,kwestia ceny i dojścia do odpowiedniego człowieka,i paszport jest, a tym bardziej na takim poziomie gdzie wszystko kreci się wokół pięniedzy. kierownictwo klubu nie zrobiłoby chyba takiej gafy, kupować zawodnika, żeby zaraz go sprzedawać,myślę że wykorzystają setkę innych możliwości zanim do tego dojdzie.
0
dokładnie. Arthur przejdzie pół roku póxniej, Cou do tego czasu będzie miał paszport, a Mina będzie grał, przecież nie kupowaliby zawodnika, żeby od razu go sprzedać, pojęcie o zarządzaniu chyba tam muszą mieć ;)
0
dokładnie, też tak to widzę. myśli, że w ten sposób ograniczy nienawiść i gwizdy Cules gdy będą starcia El Clasico.
1
nie sądzę że mecze wyjazdowe z Eibarem i Las Palmas to pestka ..