0

dajcie link od meczu !

0

DAJCIE JAKIS NORMALNY LINK DO MECZU PROSZE !

0

Szopu.On nie jest w slabszej formie ogolnie,tylko w slabszej formie strzeleckiej,no chyba mi nie powiesz ze nie.Takie okazje powinno sie wykorzystywac ;)

0

nie mowie ze Messi jest slaby,nic z tych rzeczy,mija dalej obroncow jak tyczki,tylko dlaczego tego nie wykorzystuje w postaci bramek? w kazdym z 3 ostnich meczy bez problemu mogl zaliczyc 3 bramki. Takie okazje to powinien wykorzystac zawodnik przecietny,i to bez formy,nie uwazacie ?

0

POWIEDZCIE MI PROSZE CO SIE DZIEJE Z MESSIM ! ! ! ???????????????????

0

i niech ktos powie ze real jest lepszy.. jasna sprawa ze w skonczonosc wygrywac nie bedziemy,ale jak przegramy jeden mecz to caly real sie bedzie podniecal

0

dajcie link na ktorym moge zobaczyc ten mecz prosze szyybko

0

Znowu nie przesadzajcie,ze Messi zasluzyl na 3.Zagral slaby mecz ale nie az tak.Wedlug mnie najslabszym ogniwem w tym meczu byl Alves.Zapominal zbyt czesto na jakiej pozycji gra,za czesto znajdowal sie w napadzie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?