2 lutego 2012, 15:18
0
kto to w tej kurtce ? ;D
18 grudnia 2011, 19:01
Gratulacje Messi .;p
18 grudnia 2011, 18:49
Oby jak najszybciej wrócił do wcześniejszej formy .;D Powodzenia .;p Zdrowiej Nam .; D
29 listopada 2011, 23:01
zajebisty mecz i tyle .; D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
kto to w tej kurtce ? ;D
0
Gratulacje Messi .;p
0
Oby jak najszybciej wrócił do wcześniejszej formy .;D
Powodzenia .;p
Zdrowiej Nam .; D
0
zajebisty mecz i tyle .; D
0
kto to w tej kurtce ? ;D
0
Oby jak najszybciej wrócił do wcześniejszej formy .;D
Powodzenia .;p
Zdrowiej Nam .; D
0
zajebisty mecz i tyle .; D
0
Gratulacje Messi .;p