11 lipca 2009, 21:16
0
respect dla bojana mam nadzieje ze w nadchadocym sezonie pokaze swoj wielki talent
11 lipca 2009, 18:52
to niech zaczną mu siepodobac panie:)
11 lipca 2009, 18:50
3-0 i bedzie git
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
respect dla bojana mam nadzieje ze w nadchadocym sezonie
pokaze swoj wielki talent
0
to niech zaczną mu siepodobac panie:)
0
3-0 i bedzie git
0
3-0 i bedzie git
0
to niech zaczną mu siepodobac panie:)
0
respect dla bojana mam nadzieje ze w nadchadocym sezonie
pokaze swoj wielki talent