O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Messi, Villa, Xavi, Dani Alves
  • Ulubione zespoły Barca; Lech Poznań
  • Barcelonie kibicuję od Zawsze

Statystyki

  • Dni w serwisie 5387
  • Liczba komentarzy 30
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Wracaj Mistrzu!

0

Ja myślę tak samo jak blaugrana100. Leo był wczoraj nie dobry, on był świetny, gdyby Xavi trafił tą setkę to mówilibyśmy teraz o bohaterze Leo, bo pewnie mecz rozkręciłby się i wszystko wyglądało by teraz inaczej. Szkoda trochę Messiego, bo wczoraj u nas wyrabiał co tylko mógł, a i tak wszystko kończyło się tym, że nie miał do kogo podać. Liczę na Alexisa i Leo we wtorek i wygraną. PS: Manita by nie zaszkodziła :) ale skromne 3:0 zawsze ok ;D

0

No trudno, kiedyś Real musiał wygrać, lepiej jak zrobił to teraz niż w finale LM, bo wierzę, że się tam spotkamy,a wtedy nasze zwycięstwo będzie smakować o wiele bardziej ;) Pep chyba na prawdę wiedział, że z tego sezonu już nic nie będzie, no bo Real (trzeba to przyznać, z bólem niestety) w przeciągu całego sezonu był lepszy, a ten mecz by nie miałby aż tak wielkiego znaczenia gdybyśmy nie dawali się ogórkom.. no ale trudno, teraz trzeba skupić się na Chelsea, wygrać i zamknąć usta napinaczom.

0

Dzieci będą szczęśliwe jak nigdy, bo chociaż szanuję tego gościa to jestem pewna, że Messiego nie powstrzyma. Leo zawsze coś wymyśli ;)

0

Trochę mnie wkurza to, że od Messiego niektórzy sezonowcy wymagają 500 razy więcej niż od reszty. Ten chłopak jest niesamowity, a wasze marudzenia jest już nudne, tak samo jak nawijanie w kółko o tym, że Villa jest świetny. Może i jest, ale teraz trzeba przyznać, że nie jest w formie.. i atakujcie przez to Leo, a co za mało dla was zrobił?

Zobacz wszystkie

0

I co wczoraj też sezonowcy widzieli egoistycznego Messiego? Śmieszni jesteście.. jak grał tak jak wczoraj, czyli jak zawsze to jest źle, bo mógł iść sam, jak szedł sam to też źle bo mógł komuś podać. Ogarnijcie sie ludzie, słabsze mecze się zdarzają, a w Listopadzie Barca i wasz Messi, który teraz was irytuje pokażą wam.. a wtedy to wam będzie głupio za te bezsensowne komentarze. Pozdrawiam!

0

dobry261
Zauwaz ze jak Messi nie podawał to było źle, jak wczoraj podował tez jest źle. Ludzie wymagają nie wiadomo czego a Leo jest tylko człowiekiem.

0

aha i nie wiem co wy takiego widzicie w Villi, bo dla mnie ten piłkarz wogóle nie pasuje do Barcy. Myślę, że ostatni sezon tu.

0

Leo zawsze mówił, że Barca jest najważniejsza, ale na koniec kariery wróci do Argentyny :) Messi jest coś winien Barcelonie, ale myślę że swoją grą już do dawno spłacił :P

0

NP_Barca
Bardzo dobrze powiedziane. Jakby strzelał ktoś inny i by nie strzelił to mówiliby że Messi powinien strzelać. Była wielka presja na Leo i nie dziwie się, że tego nie strzelił, ale chciał.. bardzo chciał i za to zawsze będę go szanować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?