lovemessi
Dołączył/a: czerwiec 2011
Szczecin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BAN - Ice
0
ten turniej to same niespodzianki,nikt sie tego nie spodziewał! :((( ale po prostu zabrakło i brazyli i argentynie szczęścia,nie powinno sie ich az tak krytykowac,to nie ich wina,stało sie itrudno ;(( ja licze teraz na urugwaj i paragwaj
0
Ten mecz był strasznie nudny,jedynie karne to było coś.Jak można przestrzelić 3 karne tego nierozumiem.Brazylia grała lepiej to fakt,miała duzo akcji ,ale mówi się że niewykorzystane akcje sie mszczą.Ja byłam za paragwajem ale i tak brazylia w tym turnieju grała dobrze.Szkoda tylko że nie było takich zawodników jak kaka,marcelo i tak dalej,wolałam tamta brazylie z mundialu.A bramkarz paragwaju świetnie bronił
0
Mam nadzieje że kupią go,bo on zdecydowanie nie pasuje do realu.Ja go bardzo lubie,bardzo dobrze gra,ma talent i najlepiej by było mu w barcelonie
0
Sanchez to świetny zawodnik.Fajnie że będzie w barcelonie raczej
0
Nie ma co obwiniać drużyny.Batista zawalił i to na całego i niech spada.Muslera bronił prawie wszystko,Argentyna mecz zagrała wkońcu na swoim poziomie ,było duzo akcji,fakt zła obrona ale no trudno i tak mecz zagrali rewelacyjnie,poprostu zabrakło szczęścia..........
0
Szkoda mi bardzo tej wspaniałej drużyny :( Batista wszystko zepsuł
0
Nie obrażajcie Suareza,bo on tak nie symulował.Często był faulowany,czasami lekko zachaczany ale nie symulował :)
0
Jesli Messi dostanie złota piłke to nie bedzie to skandal, bo i tak jest najlepszy na swiecie.Bo niby kto by dostał? ten żelek ronaldo.No chyba nie.Messi zasłużył na nia
0
Mam nadzieje że przyjdzie nowy ,dobry trener ,który odbuduje ta reprezentacje i na MŚ 2014 pokaza klasę że az ode chce sie krytyki.Ja jestem dobrej mysli...
0
Muslera bronił pieknie w tym meczu.Napewno jest on wielkim bohaterem Urugwaju,ale Argentyna zagrała cudownie,więc odpadła po dobrym ,ładnym meczu1
0
Nie można winic za to całej druzyny.Jedynym winnym jest Batista.No i Tevez.Mówi się trudno.
0
Jaki kabaret przez Higuanina??? On grał świetnie.Moze nie wykorzystał duzo okazji ale na jego drodze stanał Muslera.
0
Nie wiem co Tevez wogule robił na tym turnieju.Wszystko popsuł...Messi grał świetnie,w swoim stylu i higuanin tak samo,troche słąbije aguero i di maria ale i tak grali bardzo dobrze.Batista do domu.Jestem ciekawa co Maradona teraz sobie o nim mysli...
0
Szkoda mi Argentyny.Grała w tym meczu bardzo dobrze , miała większe posiadanie piłki.To nie ich wina że Muslera bronił tak świetnie.Mógł batista od początku dać Pastore.Niech go teraz szybko zwolnią bo on ta druzyne popsuł.Ja i tak uwielbiam Argentyne.Teraz licze na Urugwaj.
0
Messi był świetny.Aguero strzelił przepięknego gola.I zgadzam sie tez ze ten mecz był dziwny,ale to dopiero pierwszy mecz i argentyna jeszcze pokaże na co ją stać
0
Najlepszego Leo! Życzę ci samych sukcesów w piłce nożnej i żebyś został tym samych człowiekiem jakim jesteś...:)