0

Real kolejny raz pokazał się od złej strony i udowodnił ze nie umie przegrywać,a szczególnie mourinho który kończył mecz w szatni. Wierzę w barce i mam nadzieje ze wygra la ligę :)

0

Bardzo dobry występ Tello,powinien częsciej wychodzic w podstawowej 11,Thiago tez grał bardzo dobrze,Messi troche słabo ale wkońcu sie przełamał i strzelił gola.Moim zdaniem Barca gra tak samo jak dawniej,nic sie nie zmieniła,może troche skutecznośc zawodzi ale wczorajszy mecz zagrali świetnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?