0

S6.

24

Spoko jeszcze 2 lata i znudzi mu sie przegrywanie :). Chyba ze trener sie zmieni to moze jakas nowa tradycja na Emirates

20

sevilla i tak ma juz swoj puchar wiecej im nie potrzeba :)

1

Kompany ok nie wymienilem bo obrona.W Fernandinho troche watpie ze sie sprawdzi na tak waznej pozycji w tiki tace a Iheanacho to dzieciak a nie pilkarz w tym momencie :)

0

Od ktorego wolal Busquetsa i ogólnie ten słoń już trochę za bardzo słoniowy jest :)

3

Oni maja kibiców?

0

No ok ja po prostu uwzgledniam ze Zlatan wali bramki w beznadziejnej lidze fransukiej i tyle. Ok uznajesz Zlatan za lepszego masz do tego prawo i to szanuje :) ale moge sie nie zgodzic.

0

Paroma no to tak Aguero Silva Debruyne i Sterling moze

76

Widocznie dodało im skrzydel

0

Enrique nie o tyle usprawnil tiki take co wprowadzil inne opcje. Guardiola raczej tego nie zrobi.

0

Szczegolnie jak Coman wroci do Juventusu i ekipa sie mocno nie rozleci to oni mistrza maja prawie tak samo zagwarantowanego jak Bayern w Niemczech

0

Perez juz pewnie przelew wykonuje :)

0

Jesli o liczbach mowa to Higuain jest drugi w klasyfikacji zlotego buta a Lewandowski i tak przed Zlatanem wiec nie koniecznie liczby pokazuja

37

City jest tak gotowe jak nowe Camp Nou

1

U mnie to zawsze po prostu sympatia do gracza byla po prostu :) ( Ja zawsze lubilem Kake, ale jakos Realowi zwyciestw przez to nie zyczylem :) bardziej jemu fajnego meczu.

1

Techniki gracza sie uczy za mlodu jak ktos jej nie ma tiki taki nie zagra i tu moze byc problematyczne w kilku przypadkach :)

0

Fair play ich troche ograniczy wiec nie wypierdziela wszystkich co na walke o LM sa za slabi a jest ich sporo

0

Wiesz nie da sie stwierdzic kto jest najlepsza 9 bo na tej pozycji sie zmieniaja bardzo czesto. Gdy Lewandowski ladowal Wolfsburgowi 5 goli w 9 min to on byl 1 teraz forma Suareza nam koncowke Sezonu podratowała i wydaje sie byc lepszym :)

0

Tu bardziej nie o styl chodzi a o graczy dostepnych w City

0

To teraz sobie popsuje :) z City nic nie ugra tak czuje.

2

Teraz Urugwajczyk w formie bardzo dobrej Lewandowski w przeciętnej :)

0

Liga angielska kiedys grala w tym roku to nie mam pojecia.

1

Jak nie masz wpisany w danych konta to nie

0

Ja polecam ci kupić orginal jeśli go nie masz i pograć w trybie online w 16

3

I jaka okazja teraz aż 100 zł zniżki

0

Sklad nie ma robic wrazenia tylko wygrywac :)

1

Wielu zasluzylo i tez nie dostalo :)

2

Taki idealista pilki noznej. A w zyciu troche brakuje miejsca dla takich.

0

Akurat dołączając do Unii dobrowolnie oddalismy czesc tej suwerennosci

0

"Każdy nosi w sobie bakcyla Dżumy"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?