lukas_0403
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
S6.
24
Spoko jeszcze 2 lata i znudzi mu sie przegrywanie :). Chyba ze trener sie zmieni to moze jakas nowa tradycja na Emirates
20
sevilla i tak ma juz swoj puchar wiecej im nie potrzeba :)
1
Kompany ok nie wymienilem bo obrona.W Fernandinho troche watpie ze sie sprawdzi na tak waznej pozycji w tiki tace a Iheanacho to dzieciak a nie pilkarz w tym momencie :)
0
Od ktorego wolal Busquetsa i ogólnie ten słoń już trochę za bardzo słoniowy jest :)
3
Oni maja kibiców?
0
No ok ja po prostu uwzgledniam ze Zlatan wali bramki w beznadziejnej lidze fransukiej i tyle. Ok uznajesz Zlatan za lepszego masz do tego prawo i to szanuje :) ale moge sie nie zgodzic.
0
Paroma no to tak Aguero Silva Debruyne i Sterling moze
76
Widocznie dodało im skrzydel
0
Enrique nie o tyle usprawnil tiki take co wprowadzil inne opcje. Guardiola raczej tego nie zrobi.
0
Szczegolnie jak Coman wroci do Juventusu i ekipa sie mocno nie rozleci to oni mistrza maja prawie tak samo zagwarantowanego jak Bayern w Niemczech
0
Perez juz pewnie przelew wykonuje :)
0
Jesli o liczbach mowa to Higuain jest drugi w klasyfikacji zlotego buta a Lewandowski i tak przed Zlatanem wiec nie koniecznie liczby pokazuja
37
City jest tak gotowe jak nowe Camp Nou
1
U mnie to zawsze po prostu sympatia do gracza byla po prostu :) ( Ja zawsze lubilem Kake, ale jakos Realowi zwyciestw przez to nie zyczylem :) bardziej jemu fajnego meczu.
1
Techniki gracza sie uczy za mlodu jak ktos jej nie ma tiki taki nie zagra i tu moze byc problematyczne w kilku przypadkach :)
0
Fair play ich troche ograniczy wiec nie wypierdziela wszystkich co na walke o LM sa za slabi a jest ich sporo
0
Wiesz nie da sie stwierdzic kto jest najlepsza 9 bo na tej pozycji sie zmieniaja bardzo czesto. Gdy Lewandowski ladowal Wolfsburgowi 5 goli w 9 min to on byl 1 teraz forma Suareza nam koncowke Sezonu podratowała i wydaje sie byc lepszym :)
0
Tu bardziej nie o styl chodzi a o graczy dostepnych w City
0
To teraz sobie popsuje :) z City nic nie ugra tak czuje.
2
Teraz Urugwajczyk w formie bardzo dobrej Lewandowski w przeciętnej :)
0
Liga angielska kiedys grala w tym roku to nie mam pojecia.
1
Jak nie masz wpisany w danych konta to nie
0
Ja polecam ci kupić orginal jeśli go nie masz i pograć w trybie online w 16
3
I jaka okazja teraz aż 100 zł zniżki
0
Sklad nie ma robic wrazenia tylko wygrywac :)
1
Wielu zasluzylo i tez nie dostalo :)
2
Taki idealista pilki noznej. A w zyciu troche brakuje miejsca dla takich.
0
Akurat dołączając do Unii dobrowolnie oddalismy czesc tej suwerennosci
0
"Każdy nosi w sobie bakcyla Dżumy"