2

Wszyscy piszą o messim jako motywacji adidasa ale nike też ma neymara który marketingowo to kura znoszaca złote jajka

1

Nasz odpad alexis sanchez daje im 50% sily w ataku....

0

No i to wystarcza ze nie robi tym prawie zadnego zagrozenia.

6

Długo by tu nie wytrzymal- ego jak zlatan

1

i co z tego ze w polfinalach lm jest 2 z la ligi i 0 z premier league

2

Całe pojecie kompletnosci pilkarza wzielo sie z tego ze Ronaldo jest gorszy w prawie wszystkim za wyjatkiem bramek z glowki i karnych jako powod do zlotej pilki.

2

To że leo chce grać drużynowo czyni z niego gorszego pilkarza od Ronaldo ktory obraza sie jak mu nie podaja i wiekszosc konczy sam na sile ciekawe...

0

Messi mógł być "hiszpanem" ale nie chcial

1

Moze i zbedny ale chociaz gralibysmy w 10,5 bo teraz gramy w 10....

0

Zagranie pod publiczke.....

0

A najlepsze to jest to ze on za cene pedro jest do wyciagniecia z Manu a w hiszpani grac bedzie lepiej prawie na pewno

0

Chyba wszystkie szkoly tak maja

1

Pogba bedzie grał w Barcelonie... wszystkie media pisza non stop o tym i w dodatku kilkanascie roznych.... to jest pewne... teraz sprawa kolejnego transferu... jezeli Pedro odchodzi to trzeba kupic kogos na jego miejsce. I tu proponowalbym takie 2 w jednym skrzydlowy/pomocnik ktory zwazywszy na swoja uniwersalnosc dostal by duzo minut dla tego moglby byc to zawodnik z topu. Propozycje to oczywiscie Reus ale bardziej bym postaral sie o di marie z united w obecnej formie jego koszt to pewnie pedro +20 mln wiec drogo by nie bylo

0

Moze w te wakacje to uslyszy

2

Jako ten co pokazuje jak skok wykonac

0

Co za różnica i tak juz pokazala to co miala.... kolejna pseudo celebrytka

0

Jasne ze w Bayernie nie zostanie.... tylko pojdzie do Arsenalu

0

taniec z gwiazdami z 20 edycji juz pewnie i nadal to samo.

0

Wiadomosci czy fakty to tez stery wiec tego nie unikniesz gorsze jest to ze ogladajac to zachecasz do produkcji kolejnej serii

0

Bo slabosci bayernu wynika ze slabosci ligi.

0

On to niech lepiej znajdzie karnet na silownie najpierw

0

Serio ogladasz to gowno

0

To juz nie chce do barcy?

0

Borusia przegrywa coraz dalej od pucharow wiec ewentualne przyjscie reusa coraz blizej

1

a z kim on ma tam grac

0

Akurat my mamy chyba najwieksze szanse na di marie z Man utd skoro oni chca pedro to wymiana nie byla by zla

0

No nie wiadomo czy beda super ale wiadomo ze powinni grac kosztem legend ktore juz sa do niczego. Ronadinho byl ikona ale ktos go pożegnał i zaczęła się złota era...

1

Tylko ze po tych przygotowaniach do tej roli psychika mu siadla i osierocil dziecko...

1

Pogba to jest podobna kwestia jak z neymarem skoro mozliwy zdobywca Zp jest do wziecia to sie go bierze

0

Chcac czy nie chcac galacticos juz w barcelonie sie robi neymar 2 lata temu rok temu suarez i teraz pewnie kolejna bomba... i taka polityka bedzie kontynowana bo to daje szanse na sukces sportowy ale przede wszystkim bardzo winduje klub finansowo. Real stal sie potega finansowa po pierwszym galacticos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?