lukas_0403
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wszyscy piszą o messim jako motywacji adidasa ale nike też ma neymara który marketingowo to kura znoszaca złote jajka
1
Nasz odpad alexis sanchez daje im 50% sily w ataku....
0
No i to wystarcza ze nie robi tym prawie zadnego zagrozenia.
6
Długo by tu nie wytrzymal- ego jak zlatan
1
i co z tego ze w polfinalach lm jest 2 z la ligi i 0 z premier league
2
Całe pojecie kompletnosci pilkarza wzielo sie z tego ze Ronaldo jest gorszy w prawie wszystkim za wyjatkiem bramek z glowki i karnych jako powod do zlotej pilki.
2
To że leo chce grać drużynowo czyni z niego gorszego pilkarza od Ronaldo ktory obraza sie jak mu nie podaja i wiekszosc konczy sam na sile ciekawe...
0
Messi mógł być "hiszpanem" ale nie chcial
1
Moze i zbedny ale chociaz gralibysmy w 10,5 bo teraz gramy w 10....
0
Zagranie pod publiczke.....
0
A najlepsze to jest to ze on za cene pedro jest do wyciagniecia z Manu a w hiszpani grac bedzie lepiej prawie na pewno
0
Chyba wszystkie szkoly tak maja
1
Pogba bedzie grał w Barcelonie... wszystkie media pisza non stop o tym i w dodatku kilkanascie roznych.... to jest pewne... teraz sprawa kolejnego transferu... jezeli Pedro odchodzi to trzeba kupic kogos na jego miejsce. I tu proponowalbym takie 2 w jednym skrzydlowy/pomocnik ktory zwazywszy na swoja uniwersalnosc dostal by duzo minut dla tego moglby byc to zawodnik z topu. Propozycje to oczywiscie Reus ale bardziej bym postaral sie o di marie z united w obecnej formie jego koszt to pewnie pedro +20 mln wiec drogo by nie bylo
0
Moze w te wakacje to uslyszy
2
Jako ten co pokazuje jak skok wykonac
0
Co za różnica i tak juz pokazala to co miala.... kolejna pseudo celebrytka
0
Jasne ze w Bayernie nie zostanie.... tylko pojdzie do Arsenalu
0
taniec z gwiazdami z 20 edycji juz pewnie i nadal to samo.
0
Wiadomosci czy fakty to tez stery wiec tego nie unikniesz gorsze jest to ze ogladajac to zachecasz do produkcji kolejnej serii
0
Bo slabosci bayernu wynika ze slabosci ligi.
0
On to niech lepiej znajdzie karnet na silownie najpierw
0
Serio ogladasz to gowno
0
To juz nie chce do barcy?
0
Borusia przegrywa coraz dalej od pucharow wiec ewentualne przyjscie reusa coraz blizej
1
a z kim on ma tam grac
0
Akurat my mamy chyba najwieksze szanse na di marie z Man utd skoro oni chca pedro to wymiana nie byla by zla
0
No nie wiadomo czy beda super ale wiadomo ze powinni grac kosztem legend ktore juz sa do niczego. Ronadinho byl ikona ale ktos go pożegnał i zaczęła się złota era...
1
Tylko ze po tych przygotowaniach do tej roli psychika mu siadla i osierocil dziecko...
1
Pogba to jest podobna kwestia jak z neymarem skoro mozliwy zdobywca Zp jest do wziecia to sie go bierze
0
Chcac czy nie chcac galacticos juz w barcelonie sie robi neymar 2 lata temu rok temu suarez i teraz pewnie kolejna bomba... i taka polityka bedzie kontynowana bo to daje szanse na sukces sportowy ale przede wszystkim bardzo winduje klub finansowo. Real stal sie potega finansowa po pierwszym galacticos