lukasz159
Dołączył/a: styczeń 2011
dublin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
busquets on w ogole wyszedl na ten mecz strata za strata ciagle wywrotki
0
do boju nasza ukochana Barco !!!
oby to byl pomyslny wieczor milego ogladania i visca el barca
6
alena powinien grac wiecej dobry z niego grajek
1
messi messi messi
6
to raczej te szaliki z paryza powinny dostac bana
2
co ten czlowiek tam jeszcze robi przynajmniej by kogos pogryzl a tak dupa
0
suarez troche juz przesadza po faulach na nim przynajmniej jak by mlotkiem jakims dostal
23
messi jak dzisiaj zagra to bedzie jego 666 wystep dla barcy az strach sie bac
1
a kogo to obchodzi co oni zagrali nie powinno byc karnego i tyle w temacie chyba ze sie przepisy pozmienialy i daja teraz na metr przed polem karnym i tu nie chodzi o docinki tylko o to ze jak vinicius byl faulowany pare tygodni temu to wielki lament przescieradla sialy a wielki sramos teraz mowi ze Var jest ok smiech na sali
0
dawac vidala i messiego i jedziemy z przescieradlami
0
no i jest w koncu malcom brawo
0
messi messi messi messi
1
zero pomyslu same jednostki oprocz semedo i malcoma nic sie nie klei
0
poprzeczka masakra
5
bardzo szkoda byl w fantastycznej formie wracaj szybko do zdrowia
0
w zeszlym roku mistrzostwo Hiszpanii I puchar a w tym bedzie Liga Mistrzow I mistrzostwo Hiszpanii nie mam nic przeciwko temu
0
sam jestes zjebem dzbanie
0
Rakieta +Coutinho I jeszcze 100 milionow cos ty bral chlopie nie jest tego wart z jego kaprysami i fikolkami
2
gdyby nie znak Barcy to napewno bym nie powiedzial ze to nasze za bardzo odchodza od oryginalnych barw w zlym kierunku ida takie jest moje zdanie nie jestesmy Chorwacja ani innym klubem powinnismy pielegnowac nasze barwy
0
przeciez skandowali jego imie czytanie ze zrozumieniem
1
ten sedzia to jakis slepy ten caseres to juz na 3 zolte zarobil ale najlepszy komentarz dali na c+ moze to jego wujek
0
wpadki kazdemu sie zdarzaja ale z taka gra jak nasza wczoraj to watpie ze bysmy sobie dali rade
2
wiecej szczescia niz rozumu u naszych gdyby nie dwunasty gracz czyli bramka roznie to dla nas moglo sie skonczyc nie mozna bylo tego ogladac az oczy bolaly jak ten koles nie zacznie ich inaczej ustawiac to takie City czy Juve jak na nich trafimy to nas zjedza na sniadanko
6
to oczywiste ze przescieradla musialy posmarowac gdzie trzeba
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
w tytule jest mowa o 2 latach a pozniej pisza o 3 latach to sie zdecydujcie ile to jest w koncu zapisane o ile jest
0
moga sobie go brac chyba w snach zachwilke dostana bana I tyle bedzie z zakupow
6
duzo bylo negatywnych komentarzy na Malcolma ale on przynajmniej wychodzil na te pozycje ale wszyscy jak zwykle tylko naszego Boga widza szkoda mlodego a z drugiej strony to co Rakitic wyprawial czy nasz Roberto, Buscuets to jakas porazka jak juz sie uczepi jednych pilkarzy tak umarl w butach oni musza sobie odpoczac Artur
tez nic wczoraj obrona dziurawa jak ser szwajcarski
0
sorry bardzo ale to jest jego praca tak jak ty czy ja mamy swoje I zapewne jak bys sie spoznial caly czas i zachowywal tak jak on a nie inaczej to bys poniosl tego konsekwencje
0
moze w koncu pojdzie po rozum I zmadrzeje I zrozumie ze nie jest th dla zabawy kucharke mu dali kierowce moze jeszcze nianke ku........ dac on za to dostaje pieniadze I to nie male or jest jego zasrany obowiozek sie stawiac na czas a nie gra wielka gwiazde troche wieksi od niego tu grali I lecieli na zbity pysk tyle w temacie milego dnia wszystkim visca el barca