0

Brawo :) Wspaniale, że Barca wygrała :)

0

Nawet teraz jak oglądałem skrót to te emocje wracają. Ta bramka Roberto... takie mecze będzie się pamiętało latami. Nie ukrywam, mam obiekcje do obu karnych, no ale... nie wiem co pisać...

2

Szczerze, łzy mi poleciały po golu Roberto. Będę szczerym, nie wierzyłem bo bramce PSG że to się uda. Ale jednak... to jest coś nieprawdopodobnego...

0

a już myślałem, że bravo sport :D

0

No było by pięknie :P

1

Niech Roberto gra jak najwięcej, oglądanie jego gry to teraz sama przyjemność :)

1

Nie spodziewałem się takiego wyniku... genialny mecz naszych piłkarzy, ale dla mnie cichym bohaterem jest Claudio Bravo :P Co koleś nie wyczyniał na bramce :D

0

No do wszystkiego masz rację, ale no serio co do Douglasa, uważasz, że nadaje się do Barcy? Ja do całej reszty nie mam problemu, ale bądźmy sobie szczerzy, Douglas to jest naprawdę niewypał, jeśli chodzi o naszą drużynę. Jestem pewny, że na pewno by pasował do drużyn typu Villareal, nie wiem, znawcą nie jestem, ale ogólnie do klubów klasowo słabszych, ale nie do Barcy, jeśli chodzi o ten moment,

11

Douglas z nową fryzurką :P + 10 do aerodynamiki :D

0

Ciekawie, nie powiem :) Do boju! :)

0

Kosecki to tylko widzi tylko to co najgorsze w Barcelonie, Suarez symuluje, Neymar symuluje itd. No wiem, że akurat im się zdarza, no ale ciągła taka gatka komentatora jest co najmniej niepoprawna.

0

Jak dla mnie, no to Camp Nou prezentowało się świetnie i efektownie, jak dla mnie kibice i Barcelony i Athleticu na zielono, w szczególności Athleticu, to (poza wynikiem i grą obu zespołów) jakoś mi to cholernie zapadło w pamięci. Co do sędziego, to prawdą jest, że pozwalał na wiele obu ekipom, nie kontrolował w żadnym stopniu tego, co się dzieje na boisku. Czasami miałem wrażenie jakby sędzia prezentował poziom okręgówki lub B-klasy (bez obrazy) :D

0

Eurowizja jak zauważyłem w ubiegłym roku, to z konkursu piosenki stał się konkursem tolerancyjności, właśnie Conchita jest najlepszym przykładem. I mi się wydaje, że Finlandia i może również Polska podchwyciły ten pomysł, chyba liczyli, że w jakiś sposób ta odmienność pozwoli im uzyskać dobry wynik. Ale się cieszę z tego, że Szwecja wygrała, absolutnie zasłużenie, jedna taka w miarę szybszych piosenek, choć dawniej pewnie by nie miała szans się dostać pewnie do TOP10, kiedy wygrana piosenka stawała się hitem.

10

A tam mistrzostwem się jaracie, eurowizja lepsza! :D

0

Sarkazmem wali na kilometry :D Dobry szyderca z Ciebie :D

0

Wszyscy jesteśmy Vermaelenami :D

3

Vermealen w Barcelonie w sumie jak wszyscy kibice tutaj, zero meczy rozegranych a ma mistrza :D

1

D10S Messi Bogiem!!! :D

2

Wygrać wygraliśmy... zwycięstwo oczywiście mnie bardzo cieszy, ale... Właśnie, jest ale. Nie chcę być jakimś zrzędą, ani kimś w tym stylu, ale to co przez ostatnie pół godziny wyprawiali niektórzy zawodnicy z Neymarem na czele to przechodzi ludzkie pojęcie. Nie można tak marnować sytuacji. Na miejscu Enrique, paru osobom z ekipy zarządziłbym trening strzelecki. Myślałem, że mecz z City to był pod tym względem wypadek przy pracy, ale to już taki drugi mecz, więc trzeba się nad tym zastanowić :P Ale mimo to, ciesze się z zwycięstwa :D

1

Ja co do Gran Derbi zawsze podchodzę z wielką ostrożnością. Jak dla mnie to do momentu rozpoczęcia meczu nie jest nic wiadomo. Real jak na razie może nie prezentuje dobrej formy, ale kto wie z jaką motywacją wyjść na taki mecz. Tak samo było z Barcą, w ostatnich sezonach jakoś najlepiej im nie szło, ale jakoś na gran derbi mogli się spiąć i coś ugrać w takim meczu.

0

Gdzie Lord Bendtner? :D

0

trzeba kupić, nic więcej :p

0

Cóż, pozostało zapomnieć o porażce i patrzeć w przód. Nie wolno nam się załamywać, wiadomo, porażka boli, ale musimy dalej w nią wierzyć, w końcu dają nam to co najlepsze! Visca el Barca!

0

Mimo jednej porażki, zawsze będę wierny barcelonie i z dumą będę wspominać jej sukcesy.. Indyczka dobrze napisał(a). VeB!!

0

to w końcu kto? van persie czy villa??????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?