0

Myślę czy nie obstawic jakieś mecze :-D hmm na psg bym postawił

0

Ja ci powiem bez krychowiaka nic bysmy nie ugrali... A szczerze mówiąc pierwszy mecz w którym lewego gra mi się podobała

0

Tak patrzę na okładkę mundo d. i myślę że chciał bym taką kokoszulkę messiego ... Jest coś takiego?

1

Hmm jak messi by się nie raz cofnął w pomoc a w ataku nolito, suarez, neymar ciekawie by to wyglądało:-)

0

A ja ci powiem że lewy nie ma szans... Za tydzień dobrej gry do 3 zp ?

0

Chcąc nie chcąc teraz będzie musiał grać...

0

W sumie w tam tym roku było identycznie stwarzali sytuację ale nie kończyło się to bramkom ... Pod koniec roku się to wszystko zmieni ale jak tu przetrwać jak ta obrona nasz to jest parodia

0

Co racja to racja ... Sędziowie w hiszpani to jest zenada... A szczególnie real gram.. Tak sobie myślę już ile 11 dostanie real z barca obstawiam 2

0

Ciekawy jestem jak real sobie będzie radził z drużynami topu... Coś krucho to widzę:-D

0

Patrzę teraz na necie mają listę gotowa dzięki bardzo za rady

0

Mam takie pytanie mam clona dm800 i nie wiem jak dodać kanały eleven?

0

Co masz za dekoder?

0

Czyli co zamienia się na eleven?

0

Ja tak samo hehe:-)

0

Dobre hehe

0

Ktoś może ma jakis link jak ronaldo dostał te dwa karne?

1

U mnie obraz się z komentatorem nie zgrywal

0

Jeszcze znaczek za najlepszy klub świata i kupuje:-D

0

Jestem ciekawy ile taki bale zarabia w realu?

0

Komentator szybszy od akcji

0

Komentarz usunięty

0

60mb/sek

1

Dzisiaj wielki test eleven:-D niech mi tylko zatnie to się powiesze

2

To jak dzisiaj będzie wielki test eleven?

0

Koniec już gali ?

0

Netia to jest kablowa czy satelitarna? Thx za odp

0

Hmm ale ktoś ci musi udostępniac sygnał ... Tak dla ścisłości mam klona dreamboxa :-) i cp, nc+ , orange, itp wszystko na fulu bo dużo osób z tego u mnie korzysta

0

Ile kosztuje to wszystko?

0

Przecież dostał 4 mecze kary

0

Była już?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?