lukaszp2510
Dołączył/a: czerwiec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale do klauzuli trzeba doliczyć podatek i to wyychodzilo ponad 30milinow , takze bardziej im sie oplacalo kupoc za 26milinow niz zaplacic klauzule i podatek
0
Kto mi da link do strony o FCB , mikiego . Z góry dziękuje
0
A Bayern ? Proszę Cię skończ bo każdy wie że Barca i Real to dwa największe kluby tylko nie Ty
0
Mówiąc 2 największe kluby mam na myśli nie jeden sezon ale ogólne dokonania drużyny , zresztą co Ty pamiętasz jak masz 12lat ? . Kibicujemy FBC od kiedy ?
0
Twoją *
0
Doceń rywal i nie rób już z Siebie posmiewiska , twoje komentarze nie są na poziomie , czytałem też trochę stoją stronę o FCB na facebooku , też tym poziom był nie wysoki .
0
No i się zaczęło , najbardziej irytujacy użytkownik na tej stronie , twój wiek mówi wszystko ledwo 12lat , Bayern największym klubem ? Hmm ? Bo wygrał wszystkich puchary w tym roku ? , przemawia przez Ciebie sezonowiec .
0
Mój komentarz nie będzie odnośnie tego artykułu przedstawię tutaj swoje zdanie
Barca - Real , cóż bez wątpienia 2 największe kluby świata ją osobiście jestem kibicem Realu. Dobra teraz co sedna sprawy chodzi mi o SZACUNEK , kibice na stronach wyznają FCB jak i RM , nie będę przytaczał konkretnych określeń bo nie chce żebyście się denerwowali i tak każdy wie o co mi chodzi . Kibicujemy dwum największym klubom na świecie czy kibice RM i FBC nie mogę się od siebie odnosić z szacunkiem ?. Często widać obraźliwe teksty na drużynę przeciwna na obu stronach o Tych klubach , napisałem parę słów po przeczytaniu jednego komentarza który bez przyczyny obraża RM że kupili Isco nie wiem co przemawia przez takich chłopców bo stawiam że nie mają więcej jak 14 lat . Często oglądam mecze gdzie są kibice obu drużyny i atmosfera jest fenomenalna . Odnośnie się z szacunkiem do RM to do Was też będą się odnosić z szacunkiem i na odwrót . Nie prowokuje głupimi komentarzami .
0
Już * zamiast wat
Pisze na tel dlatego taki błąd
0
Przecież w tych klubach nie ma szans na podstawową jedenastkę , oszukujmy się musi iść do słabszego klubu , musi się rozwijać pójdzie do Liverpoolu i będzie siedział na ławce bez sensu to wat lepiej wypożyczyć go do drużyny w której będzie miał pewne miejsce w składzie.
0
Ssijcie mi chuja powiedzialem prawde a poza tym to gdzie napisalen ze kibic farsy ?! Napisalem FCB Bayern baranie jebany
0
Bez jak pomyłka
0
Słaby jak
0