Wszystko fajnie to wyglądało ,szkoda tylko że ze słabszymi przeciwnikiami wszystko wychodzi, nawet sędzia powinien założyć koszulkę Barcelony,niezapominajmy ze w lidze mistrzow juz nie gramy jesli nie zdobedziemy mistrza to na nic te zwyciestwa po 6 po 8 ,krol strzelcow, ja osobiście liczyłem na final ligi mistrzow zejdzmy na ziemie
Zastanawia mnie czemu Leo tak mało zaczął grac 1 na 1 na ostatnich meczach wogule nie drybluje kiedys to jeszcze próbował , duzo ma przestoi szuka tylko podan taki Leo to nie jest potrzebny czy trener tego nie widzi| przecież to jest najlepszy piłkarz na swiecie , był bo w tym momencie nadaje sie tylko na ławke jestem bardzo zly Atletico przebiego 12 km wiecej na stojaco sie meczu nie wygra
Wszystko fajnie to wyglądało ,szkoda tylko że ze słabszymi przeciwnikiami wszystko wychodzi, nawet sędzia powinien założyć koszulkę Barcelony,niezapominajmy ze w lidze mistrzow juz nie gramy jesli nie zdobedziemy mistrza to na nic te zwyciestwa po 6 po 8 ,krol strzelcow, ja osobiście liczyłem na final ligi mistrzow zejdzmy na ziemie
Komentarze
0
Bez karnych było by 2-0
1
Wszystko fajnie to wyglądało ,szkoda tylko że ze słabszymi przeciwnikiami wszystko wychodzi, nawet sędzia powinien założyć koszulkę Barcelony,niezapominajmy ze w lidze mistrzow juz nie gramy jesli nie zdobedziemy mistrza to na nic te zwyciestwa po 6 po 8 ,krol strzelcow, ja osobiście liczyłem na final ligi mistrzow zejdzmy na ziemie
0
Mysle ze przydala by sie konkurencja na klasycznej 9 mysle tu tylko o druzynie
0
Tak tylko ja uważam ze potrzebny jest napastnik nie mowie zeby go sprzedawac
0
Na razie to fakty są takie że odpadliśmy z LM
1
1
2:2 przy dobrych wiatrach
1
Neymar kiwa do tylu albo w poprzeg boiska a mowia ze dorowna Ronaldinho chyba w imprezach
1
Zastanawia mnie czemu Leo tak mało zaczął grac 1 na 1 na ostatnich meczach wogule nie drybluje kiedys to jeszcze próbował , duzo ma przestoi szuka tylko podan taki Leo to nie jest potrzebny czy trener tego nie widzi| przecież to jest najlepszy piłkarz na swiecie , był bo w tym momencie nadaje sie tylko na ławke jestem bardzo zly Atletico przebiego 12 km wiecej na stojaco sie meczu nie wygra
1
Wszystko fajnie to wyglądało ,szkoda tylko że ze słabszymi przeciwnikiami wszystko wychodzi, nawet sędzia powinien założyć koszulkę Barcelony,niezapominajmy ze w lidze mistrzow juz nie gramy jesli nie zdobedziemy mistrza to na nic te zwyciestwa po 6 po 8 ,krol strzelcow, ja osobiście liczyłem na final ligi mistrzow zejdzmy na ziemie