0

Czy ja Cię obrażam? I o czym teraz piszesz?

0

Wiem, że nie jesteś ale też nie przepadasz za nim jeżeli takie wymysły piszesz

0

Tak, to gdzie Leo grał teraz wg Ciebie, nie patrz na rozkład jazdy, tylko na mecz, zaraz mi powiesz że kiedyś były gorsze piłki?

0

Więc to wina Neymara, że Ronaldo wychodził z ławki a on nie musiał, i że angielska liga silniejsza może?

2

Haha i co jescze powiesz, że Ney na puste trafiał, dupa boli

1

Neymar nie jest sprawiedliwie traktowany przez sędziów.

0

lecz się na głowę, wiem że reklama robi dużo, ale dobry scout też może dużo, jak nie on to inni.

0

nie chodzi o zawodników, bo Brazylia ma ich mnóstwo tylko o zarządzanie

0

Jak się nie dopasuje do drużyny będzie wielki ból dupy, a oni najbardziej będą szczekać, szkoda klawiatury.

0

Rozumiem, że jest dobry i ma wszystko na tak, ale czy warto, jeżeli nie dopasuje się do FcB, a tak może być, to będzie ból dupy, dla mnie Coutinho jest najlepszą opcją, widzę w nim przyszłego Deco!

1

za słaby, jest leszczem, pozatym nie chce mieć wszystkich z Europy

0

etienne mam na twój udział w wyborach I tal przegrasz

0

całkiem podobny do nich

0

jak pomyślał ze mógł ucierpieć na tym lub zginąć, to z pokory przed Bogiem popłakał się, są bardzo religijni(nie na pokaz), wiec wiesz.

0

nie ma co trzeba się tym chwalić

0

żadne, ale mało kiedy mylę się, moja sugestia, każdy może wyrazić ja tutaj.

1

znam się na ludziach i wiem, ze JL nie jest szczerym człowiekiem, jego wypowiedz potwierdza, ze przemawiał z kartki, a nie z serca, a po drugie nie wiem co ma na myśli żeby klub należał do wszystkich, przecież dalej należy do socios.

0

Komentarz usunięty

2

no to kibice ucieszą się z "nowego" właściciela Gunners, http://m.bbc.co.uk/sport/football/33163281

1

bo mają gdzieś CA

5

Powiedzieć JL jest sto razy lepszy nie ma żadnego znaczenia, jeżeli nie uzasadnisz tego, yhyly

0

Masz rację, nazwa stadionu na kilka lat, niektóre kluby są prywatne, żeby tak nie było, że szejk kupi nas.

0

A teraz napisz ile było długu jak oddawał stołek?

0

Panowie, powiem wam jedno, wszystko chodzi o reklamę

0

Moim zdaniem jest dobrym obrońcą na ligę w naszym klubie

0

kto był zawodnikiem meczu Argentina vs. Uruguay?

1

Ten Munir, ma potencjał ale coś nie tak poszło z jego wprowadzeniem do pierwszej drużyny.

0

to prawda, ale dziewczyne ma fajną

0

Idiot, jest dobrze ale nie dla was, tylko w Polsce

0

A ty co, siedzisz w zarządzie że wiesz co i jak? Jeżeli FcB należała to czołówki zadłużonych drużyn, to na prawdę ciężko przypuszczać, że coś nie tak Laporta, do tego przekręty na Bliskim Wschodzie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?