lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy ja Cię obrażam? I o czym teraz piszesz?
0
Wiem, że nie jesteś ale też nie przepadasz za nim jeżeli takie wymysły piszesz
0
Tak, to gdzie Leo grał teraz wg Ciebie, nie patrz na rozkład jazdy, tylko na mecz, zaraz mi powiesz że kiedyś były gorsze piłki?
0
Więc to wina Neymara, że Ronaldo wychodził z ławki a on nie musiał, i że angielska liga silniejsza może?
2
Haha i co jescze powiesz, że Ney na puste trafiał, dupa boli
1
Neymar nie jest sprawiedliwie traktowany przez sędziów.
0
lecz się na głowę, wiem że reklama robi dużo, ale dobry scout też może dużo, jak nie on to inni.
0
nie chodzi o zawodników, bo Brazylia ma ich mnóstwo tylko o zarządzanie
0
Jak się nie dopasuje do drużyny będzie wielki ból dupy, a oni najbardziej będą szczekać, szkoda klawiatury.
0
Rozumiem, że jest dobry i ma wszystko na tak, ale czy warto, jeżeli nie dopasuje się do FcB, a tak może być, to będzie ból dupy, dla mnie Coutinho jest najlepszą opcją, widzę w nim przyszłego Deco!
1
za słaby, jest leszczem, pozatym nie chce mieć wszystkich z Europy
0
etienne mam na twój udział w wyborach I tal przegrasz
0
całkiem podobny do nich
0
jak pomyślał ze mógł ucierpieć na tym lub zginąć, to z pokory przed Bogiem popłakał się, są bardzo religijni(nie na pokaz), wiec wiesz.
0
nie ma co trzeba się tym chwalić
0
żadne, ale mało kiedy mylę się, moja sugestia, każdy może wyrazić ja tutaj.
1
znam się na ludziach i wiem, ze JL nie jest szczerym człowiekiem, jego wypowiedz potwierdza, ze przemawiał z kartki, a nie z serca, a po drugie nie wiem co ma na myśli żeby klub należał do wszystkich, przecież dalej należy do socios.
0
Komentarz usunięty
2
no to kibice ucieszą się z "nowego" właściciela Gunners, http://m.bbc.co.uk/sport/football/33163281
1
bo mają gdzieś CA
5
Powiedzieć JL jest sto razy lepszy nie ma żadnego znaczenia, jeżeli nie uzasadnisz tego, yhyly
0
Masz rację, nazwa stadionu na kilka lat, niektóre kluby są prywatne, żeby tak nie było, że szejk kupi nas.
0
A teraz napisz ile było długu jak oddawał stołek?
0
Panowie, powiem wam jedno, wszystko chodzi o reklamę
0
Moim zdaniem jest dobrym obrońcą na ligę w naszym klubie
0
kto był zawodnikiem meczu Argentina vs. Uruguay?
1
Ten Munir, ma potencjał ale coś nie tak poszło z jego wprowadzeniem do pierwszej drużyny.
0
to prawda, ale dziewczyne ma fajną
0
Idiot, jest dobrze ale nie dla was, tylko w Polsce
0
A ty co, siedzisz w zarządzie że wiesz co i jak? Jeżeli FcB należała to czołówki zadłużonych drużyn, to na prawdę ciężko przypuszczać, że coś nie tak Laporta, do tego przekręty na Bliskim Wschodzie?