0

zajebisty meczyk!!!

oprócz pierwszej tercji Barca nie pozwalała CSKA się dogonić :)

0

Regal Barca w finale! 64:54

extra meczyk był!

0

mamy final!!!

Regal Barca w wielkim finale ;D

zajebisty mecz!

0

Powtórka poprzedniego sezonu 3 pucharów możliwa! Tylko w wykonaniu koszykarzy :)

0

ej ale ten film już był kiedyś do pobrania na fcbarca.com...

czy to jest inna wersja tego "Tri Campions" ??

0

Nom szkoda że nie maja żadnych żartów Pique.... xD

ale hotel to oni mieli zajebisty :) nio ale jak na mistrzów przystało to nie dziwne

0

panowie sory ze jestem niecierpliwy ale dajcie caly mecz bo ja chce go jeszcze raz obejrzec :)

0

remis???

trzeba było strzelić gola...

tak samo BARCA jak i real mieli swoje szanse ale padła tylko jedna bramka wiec nie ma się co przegadywać!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?