7 maja 2010, 20:01
0
zajebisty meczyk!!! oprócz pierwszej tercji Barca nie pozwalała CSKA się dogonić :)
7 maja 2010, 19:42
Regal Barca w finale! 64:54 extra meczyk był!
7 maja 2010, 19:39
mamy final!!! Regal Barca w wielkim finale ;D zajebisty mecz!
6 maja 2010, 20:39
Powtórka poprzedniego sezonu 3 pucharów możliwa! Tylko w wykonaniu koszykarzy :)
6 maja 2010, 20:26
ej ale ten film już był kiedyś do pobrania na fcbarca.com... czy to jest inna wersja tego "Tri Campions" ??
19 kwietnia 2010, 18:06
Nom szkoda że nie maja żadnych żartów Pique.... xD ale hotel to oni mieli zajebisty :) nio ale jak na mistrzów przystało to nie dziwne
11 kwietnia 2010, 00:41
panowie sory ze jestem niecierpliwy ale dajcie caly mecz bo ja chce go jeszcze raz obejrzec :)
29 listopada 2009, 22:49
remis??? trzeba było strzelić gola... tak samo BARCA jak i real mieli swoje szanse ale padła tylko jedna bramka wiec nie ma się co przegadywać!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
zajebisty meczyk!!!
oprócz pierwszej tercji Barca nie pozwalała CSKA się dogonić :)
0
Regal Barca w finale! 64:54
extra meczyk był!
0
mamy final!!!
Regal Barca w wielkim finale ;D
zajebisty mecz!
0
Powtórka poprzedniego sezonu 3 pucharów możliwa! Tylko w wykonaniu koszykarzy :)
0
ej ale ten film już był kiedyś do pobrania na fcbarca.com...
czy to jest inna wersja tego "Tri Campions" ??
0
Nom szkoda że nie maja żadnych żartów Pique.... xD
ale hotel to oni mieli zajebisty :) nio ale jak na mistrzów przystało to nie dziwne
0
panowie sory ze jestem niecierpliwy ale dajcie caly mecz bo ja chce go jeszcze raz obejrzec :)
0
remis???
trzeba było strzelić gola...
tak samo BARCA jak i real mieli swoje szanse ale padła tylko jedna bramka wiec nie ma się co przegadywać!