Barcelona nie jest klubem, któy blokuje numery. Jeśli już, to może Xavi komuś ją przekaże, tak jak Puyol Busquetsowi. Uważam jednak, że jeśli nikt nie przyjdzie, to nie ma problemu, żeby Pogba ją nosił ;)
Xavi nie jest już gościem do rozgrywania całych spotkań. Świetnie wchodzi z ławki, nie jest już tak szybki jak kiedyś i bardziej przydaje się na podmęczonego rywala. A patrząc na to, jakich zawodników ma Bayern, to lepiej wystawić Rakiticia, który będzie zasuwał na całej szerokości i podwyższy średnią wzrostu, co przyda się przy stałych fragmentach.
Ja wykupilem raz na futbolhd i trochę mi się cięło. Na weeb tv trzeba wykupić kod wcześniej, żeby zaksiegowali przelew, albo smsem na tydzień, to wtedy będzie od razu ;) jakość jest bajeczna ;)
nie no, przy jednobramkowej przewadze i rozpędzającej się Sevilli, to lepiej chyba strzelić im bramkę, żeby się oddalić i wtedy cokolwiek uspokajać, a nie zdejmować zawodnika, który robił najlepszą robotę w ataku w tym meczu ;) nie chodzi mi o jazdę po trenerze, bo ogólnie uważam, że wykonuje dobrą robotę, ale akuratnie tutaj się pomylił...oby wyciągnął wnioski ;) VeB!
niee no, a karne z Realem zeszlym sezonie? ;) zaden strzelony po ziemi, jeden nawet w samo okienko ;) bardzo ciekawa teoria, aczkolwiek nie wiem, czy jest w tym choc krzta sensu ;p tak czy tak, szkoda, ze nie strzelił ;x
@MateuszQ
chyba Cię pamięć zawodzi kolego ;) to była poprzeczka jak byk :p
Iniesta notowal zdecydowanie zbyt wiele bezsensownych strat. Moim zdaniem za niego wlasnie powinien wejsc Xavi. Rakitic wczoraj gral bardzo dobry mecz, na Andres niestety wygladal kiepsko, ale licze, ze wroci do formy ;)
tragedia ;d tak samo rozwala mnie, kiedy przychodzą nowi zawodnicy i pierwsze co mówią, to: "Przyszedłem, aby pomagać Messiemu w byciu najlepszym na świecie". Co to k**wa ma być? Każdy przychodzi dla drużyny, a nie dla Messiego..to całe uzależnienie wychodzi już im bokiem, więc nie wiadomo, czy nie byłoby lepiej, żeby rzeczywiście puścić go za te 250 mln ;p
Walka byla zacieta do samego konca...z Realem w CdR zdecydowal indywidualny blad, a mecz byl ciezki...Atletico było w rewelacyjnej formie i Barca nie miala z nimi szans w LM..poza tym Martino nie mogl dzialac na wlasna reke przez kochany zarzad, wiec nie mozna powiedziec, ze byl do dupy..musialby popracowac jeszcze teraz i na nowo ich ustawic, mysle, ze byloby ok. Faktem jest, ze wystawial caly czas tych samych zawodnikow, ale reszta grała padaczkę..teraz są rotacje i wcale nie jest lepiej, więc z dwojga złego chyba lepiej w tamtą stronę. Jedyne co, to powielał cały czas to samo ustawienie tj. Cesc na szpicy, Masche w obronie. Reasumując gra Barcy wyglądała o niebo lepiej niż teraz.
Wystarczy spojrzeć na to jak te kluby z 'najlepszej ligi świata' radzą sobie ostatnio w LM..jedynie Chelsea awansowala do polfinalu przy obecnosci 2 druzyn z ligi BBVA (sic!) i jednej niemieckiej..dwa lata temu nie było już żadnej z nich, a obrońca tytułu odpadł już w fazie grupowej ;) BPL była najlepsza do sezonu 08/09, w którym Barca wymiotła wszystko ;) teraz jest może najbardziej efektowna, a to, że drużyny potrafią się podnosić z kryzysu to raczej jest gapiostwo przeciwnika niż rzeczywisty poziom sportowy..każda z tych śmiesznych drużyn przy starciu z hiszpańskimi średniakami dostałaby wciry ;) pozdrawiam!
wszystko spoko, ale co do przygotowania fizycznego, to raczej nie miał za dużo do gadania ;) okres przygotowawczy przechodzili bez niego, gosc dostal druzyne w chwili, kiedy praktycznie zaczynal sie sezon, wiec jak na tą sytuację i tak sobie poradził..drużyna walczyła na każdym polu i naprawdę niewiele brakowało, a coś by ugrali..nie można mówić o żadnym blamażu..nie wiadomo, co by było gdyby został i mógł działać na własną rękę ;) pozdrawiam.
ee no Thiago w Bayernie ładnie się wprowadził ;) zdarzyło mu się wchodzić i w decydujacych momentach jakims strzalem albo zagraniem przesądzać o wyniku spotkania ;) szkoda tylko, że tak go teraz trapią kontuzje..ale może to kara za brak cierpliwości ;) w Barcelonie teraz mógłby stale okupować pierwszy skład :p
kurcze, w kadrze machał łapami, bo jak wybiegał, to nikt go nie dostrzegał..a w BVB nie było takiej sytuacji, żeby machał łapskami po golach innych.. nie wiem co Ty za mecze oglądałeś, ale ja śledziłem odkąd miałem Eurosport 2 praktycznie wszystkie sezony Lewego w BVB i nie jestem w stanie sobie przypomnieć takiej idiotycznej sytuacji..to jest profesjonalista i on nie robi takich rzeczy..a Kuba nie zasługuje na opaske kapitana chociazby za ta akcje z biletami..zrobil z siebie wtedy totalnego frajera. Szanuję go za grę i umiejętności, ale co to za kapitan, który po przegranym Euro wylewa żale o bilety dla babci? Żenada. Lewy ma mocniejszą osobowość, co jest potrzebne w naszej kadrze, a poza tym swoimi dobrymi zagraniami potrafi ich poderwać do gry. Mając przy boku Milika w końcu nie jest osamotniony z przodu i może spokojnie kreować sytuacje. Byłem także na meczu (co prawda towarzyskim, ale jednak) we Wrocu ze Szwajcarią i było to widać na każdym kroku.
tak do końca nie wiadomo, czy nie byłoby to takie złe..czasami się zastanawiam, czy on swoją postawą nie zabiera innym pola do popisu i nie szkodzi drużynie...presja jest na nim ogromna, kibice chcą, żeby jeździł dalej przez pół boiska sam, ale on już chyba nie jest w stanie grać tak jak kiedyś..a mamy Neymara i Suareza, więc miałby kto pociągnąć drużynę..może jak przebudować skład, to zacząć właśnie w ten sposób? (oczywiście szanuję Leo za to, co zrobił dla tego klubu i nie chodzi mi tutaj o hejtowanie jego osoby)
0
Barcelona nie jest klubem, któy blokuje numery. Jeśli już, to może Xavi komuś ją przekaże, tak jak Puyol Busquetsowi. Uważam jednak, że jeśli nikt nie przyjdzie, to nie ma problemu, żeby Pogba ją nosił ;)
0
http://www.sport-english.com/en/news/barca/dani-alves-set-leave-barcelona-free-transfer-this-summer-4207473
0
Bardzo, lubię i szanuję Roberta, lecz jutro całym sercem za Barceloną! VAMOS!
2
Xavi nie jest już gościem do rozgrywania całych spotkań. Świetnie wchodzi z ławki, nie jest już tak szybki jak kiedyś i bardziej przydaje się na podmęczonego rywala. A patrząc na to, jakich zawodników ma Bayern, to lepiej wystawić Rakiticia, który będzie zasuwał na całej szerokości i podwyższy średnią wzrostu, co przyda się przy stałych fragmentach.
0
Ja wykupilem raz na futbolhd i trochę mi się cięło. Na weeb tv trzeba wykupić kod wcześniej, żeby zaksiegowali przelew, albo smsem na tydzień, to wtedy będzie od razu ;) jakość jest bajeczna ;)
0
weeb.tv polecam!
0
nie no, przy jednobramkowej przewadze i rozpędzającej się Sevilli, to lepiej chyba strzelić im bramkę, żeby się oddalić i wtedy cokolwiek uspokajać, a nie zdejmować zawodnika, który robił najlepszą robotę w ataku w tym meczu ;) nie chodzi mi o jazdę po trenerze, bo ogólnie uważam, że wykonuje dobrą robotę, ale akuratnie tutaj się pomylił...oby wyciągnął wnioski ;) VeB!
3
niee no, a karne z Realem zeszlym sezonie? ;) zaden strzelony po ziemi, jeden nawet w samo okienko ;) bardzo ciekawa teoria, aczkolwiek nie wiem, czy jest w tym choc krzta sensu ;p tak czy tak, szkoda, ze nie strzelił ;x
@MateuszQ
chyba Cię pamięć zawodzi kolego ;) to była poprzeczka jak byk :p
0
Iniesta notowal zdecydowanie zbyt wiele bezsensownych strat. Moim zdaniem za niego wlasnie powinien wejsc Xavi. Rakitic wczoraj gral bardzo dobry mecz, na Andres niestety wygladal kiepsko, ale licze, ze wroci do formy ;)
0
tragedia ;d tak samo rozwala mnie, kiedy przychodzą nowi zawodnicy i pierwsze co mówią, to: "Przyszedłem, aby pomagać Messiemu w byciu najlepszym na świecie". Co to k**wa ma być? Każdy przychodzi dla drużyny, a nie dla Messiego..to całe uzależnienie wychodzi już im bokiem, więc nie wiadomo, czy nie byłoby lepiej, żeby rzeczywiście puścić go za te 250 mln ;p
0
Walka byla zacieta do samego konca...z Realem w CdR zdecydowal indywidualny blad, a mecz byl ciezki...Atletico było w rewelacyjnej formie i Barca nie miala z nimi szans w LM..poza tym Martino nie mogl dzialac na wlasna reke przez kochany zarzad, wiec nie mozna powiedziec, ze byl do dupy..musialby popracowac jeszcze teraz i na nowo ich ustawic, mysle, ze byloby ok. Faktem jest, ze wystawial caly czas tych samych zawodnikow, ale reszta grała padaczkę..teraz są rotacje i wcale nie jest lepiej, więc z dwojga złego chyba lepiej w tamtą stronę. Jedyne co, to powielał cały czas to samo ustawienie tj. Cesc na szpicy, Masche w obronie. Reasumując gra Barcy wyglądała o niebo lepiej niż teraz.
1
ciekawe który zawodnik tak powiedział.. ;)
0
Chelsea w 2012 też na podobnym etapie zmieniła trenera z AVB na di Matteo i wygrała LM, wszystko przed nami! :D
0
ale na Anoeta juz dostali, wiec u siebie raczej wygraja ;)
0
Wystarczy spojrzeć na to jak te kluby z 'najlepszej ligi świata' radzą sobie ostatnio w LM..jedynie Chelsea awansowala do polfinalu przy obecnosci 2 druzyn z ligi BBVA (sic!) i jednej niemieckiej..dwa lata temu nie było już żadnej z nich, a obrońca tytułu odpadł już w fazie grupowej ;) BPL była najlepsza do sezonu 08/09, w którym Barca wymiotła wszystko ;) teraz jest może najbardziej efektowna, a to, że drużyny potrafią się podnosić z kryzysu to raczej jest gapiostwo przeciwnika niż rzeczywisty poziom sportowy..każda z tych śmiesznych drużyn przy starciu z hiszpańskimi średniakami dostałaby wciry ;) pozdrawiam!
0
wszystko spoko, ale co do przygotowania fizycznego, to raczej nie miał za dużo do gadania ;) okres przygotowawczy przechodzili bez niego, gosc dostal druzyne w chwili, kiedy praktycznie zaczynal sie sezon, wiec jak na tą sytuację i tak sobie poradził..drużyna walczyła na każdym polu i naprawdę niewiele brakowało, a coś by ugrali..nie można mówić o żadnym blamażu..nie wiadomo, co by było gdyby został i mógł działać na własną rękę ;) pozdrawiam.
0
moze chodzilo tylko o lige ;)
0
ee no Thiago w Bayernie ładnie się wprowadził ;) zdarzyło mu się wchodzić i w decydujacych momentach jakims strzalem albo zagraniem przesądzać o wyniku spotkania ;) szkoda tylko, że tak go teraz trapią kontuzje..ale może to kara za brak cierpliwości ;) w Barcelonie teraz mógłby stale okupować pierwszy skład :p
0
kurcze, w kadrze machał łapami, bo jak wybiegał, to nikt go nie dostrzegał..a w BVB nie było takiej sytuacji, żeby machał łapskami po golach innych.. nie wiem co Ty za mecze oglądałeś, ale ja śledziłem odkąd miałem Eurosport 2 praktycznie wszystkie sezony Lewego w BVB i nie jestem w stanie sobie przypomnieć takiej idiotycznej sytuacji..to jest profesjonalista i on nie robi takich rzeczy..a Kuba nie zasługuje na opaske kapitana chociazby za ta akcje z biletami..zrobil z siebie wtedy totalnego frajera. Szanuję go za grę i umiejętności, ale co to za kapitan, który po przegranym Euro wylewa żale o bilety dla babci? Żenada. Lewy ma mocniejszą osobowość, co jest potrzebne w naszej kadrze, a poza tym swoimi dobrymi zagraniami potrafi ich poderwać do gry. Mając przy boku Milika w końcu nie jest osamotniony z przodu i może spokojnie kreować sytuacje. Byłem także na meczu (co prawda towarzyskim, ale jednak) we Wrocu ze Szwajcarią i było to widać na każdym kroku.
1
a na jakiej podstawie tak uważasz? bo ja oglądając mecze BVB, czy Bayernu, a nawet ostatnio naszej reprezentacji nie odniosłem takiego wrażenia ;)
0
tak do końca nie wiadomo, czy nie byłoby to takie złe..czasami się zastanawiam, czy on swoją postawą nie zabiera innym pola do popisu i nie szkodzi drużynie...presja jest na nim ogromna, kibice chcą, żeby jeździł dalej przez pół boiska sam, ale on już chyba nie jest w stanie grać tak jak kiedyś..a mamy Neymara i Suareza, więc miałby kto pociągnąć drużynę..może jak przebudować skład, to zacząć właśnie w ten sposób? (oczywiście szanuję Leo za to, co zrobił dla tego klubu i nie chodzi mi tutaj o hejtowanie jego osoby)
0
świetny artykuł, całkowicie oddaje przebieg tego dwumeczu.
0
Pep wróć!
0
VeB!!!!!!!!!!!!!
0
oczywiście usuńcie spacje w linku ;)
0
http:// atdhe. net
to jest najpewniejsza strona z transmisjami ;)
0
ludzie nie srajcie -.- on nie odejdzie..
0
no chyba nie :D
0
on jest niepotrzebny...a poza tym to kogos ponioslo z tym zdjeciem ;d