Chłopak od urodzenia mieszkał w Hiszpanii, nie ma nic dziwnego w tym, że woli wybrać reprezentację z większą perspektywą. Do czasów seniorskich jeszcze daleko może zmieni zdanie.
Chłopak od urodzenia mieszkał w Hiszpanii, nie ma nic dziwnego w tym, że woli wybrać reprezentację z większą perspektywą. Do czasów seniorskich jeszcze daleko może zmieni zdanie.
Komentarze
0
Najlepiej by było dać szansę Guiu, chłopak razem z yamalem błyszczeli na mś juniorów a może odpali bo talentu mu zabrać nie można.
0
No i to jest najlepsza informacja tego dnia, brawo!
3
Chłopak od urodzenia mieszkał w Hiszpanii, nie ma nic dziwnego w tym, że woli wybrać reprezentację z większą perspektywą. Do czasów seniorskich jeszcze daleko może zmieni zdanie.
0
Byłby super wzmocnieniem ale przy obecnej sytuacji tylko za darmo albo za niską kwotę jak zostanie mu rok kontraktu, lepiej skupić się na Nico.
0
Niech ogra się na pivocie, może zastąpi Oriola za rok jak wypali
19
Cancelo zrobił więcej przez chwilę niż Roberto podczas dwóch meczów xd
4
@OsamaDembele to masz nieźle poryte w bani:D
3
Chłopak od urodzenia mieszkał w Hiszpanii, nie ma nic dziwnego w tym, że woli wybrać reprezentację z większą perspektywą. Do czasów seniorskich jeszcze daleko może zmieni zdanie.
1
Szkoda, że brak ferrana w podstawie, mógłby wyjść zamiast lewego na spokojnie. Liczę, że w drugiej połowie Felix i Cancelo dostaną szansę.
1
warto docenić to, że się poświęcił oby się sprawdził. Mam co do niego wysokie oczekiwania, a jak się sprawdzi to może transfer za sensowną kwote.