17 maja 2017, 21:11
3
Typową szmatke? xD
19 kwietnia 2017, 21:30
0
więcej niż klub
19 kwietnia 2017, 21:26
2
chyba inny mecz ogladamy
11 kwietnia 2017, 22:17
niby w czym ? :)
19 marca 2017, 21:32
hahaha xdd beka
8 marca 2017, 22:04
1
żalosne to jest co on robi
8 marca 2017, 22:10
no hejka co tam sie z wami dzieje
8 marca 2017, 20:59
znowu sedzia pomaga barce
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
3
Typową szmatke? xD
0
więcej niż klub
2
chyba inny mecz ogladamy
0
niby w czym ? :)
0
hahaha xdd beka
3
Typową szmatke? xD
2
chyba inny mecz ogladamy
1
żalosne to jest co on robi
1
no hejka co tam sie z wami dzieje
0
znowu sedzia pomaga barce